Luksoforus vēl joprojām testē 2

Iedzīvotāji jautā, vai luksofori mūsu pilsētā joprojām vēl darbojas testa režīmā, vai arī tie jau strādā pastāvīgajā režīmā.

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns skaidro, ka luksofori joprojām tiek testēti un šis vēl nav galīgais variants.

 

"Arī pagājušajā nedēļā pie mums bija ieradušies speciālisti, kas programmē luksoforus, taču līdz galam tie vēl netika saprogrammēti. Speciālisti ieradīsies arī šodien. Domāju, ka tagad luksofori tiks saprogrammēti jau par 99 procentiem. Nedaudz tiks izmainīti intervāli, kā arī tiks veiktas vēl dažādas izmaiņas luksoforu darbībā. Tas viss tiek darīts, ņemot vērā gan iedzīvotāju izteiktās vēlmes, gan arī mūsu pašu novērojumus," saka O.Lucāns.

 

Vairākas dienas pilnībā nedarbojas luksofors uz Blaumaņa ielas iepretim veikalam "Supernetto". O.Lucāns skaidro, ka šis luksofors pagaidām nedarbojas nelielu tehnisku problēmu dēļ, taču tās tiks atrisinātas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

va

Vai atbildīgās amatpersonas ir gatavas atbildēt un M. Zandera teikto?? šakot ar pamatoto vajadzību pēc tiem, beidzot ar cenām par 1gb !!!! Kā nekā šveices - darbojas kā pulxtens...

pirms 11 gadiem, 2009.10.07 14:50

IEDZ...

LUKSAFORI GULBENĒ NAV VAJADZĪGI, CIK JAU TIEK RAKSTĪTS.

pirms 11 gadiem, 2009.10.07 10:49

Vietējās ziņas