Maizes dienā bērni cienājas un iet rotaļās

Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes rajona komiteja sadarbībā ar Gulbenes sociālās aprūpes nodaļu šodien, 16.oktobrī, piekto gadu organizēja pasākumu, kas veltīts Vispasaules pārtikas dienai, bet Latvijā tiek atzīmēta kā Maizes diena.

"Gatavojoties šim pasākumam, iepriekš apzinājām ģimenes, kas jau ir piedalījušās līdzīgā pasākumā iepriekšējos gados, kā arī izsūtījām ielūgumus tām ģimenēm, kuras varbūt kautrējās nākt uz šo pasākumu. Patīkami, ka šogad bērnu ir ļoti daudz," saka Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes rajona komitejas izpilddirektors Sīmanis Homčenko.

 

Pirmo reizi pasākumā piedalījās arī bērni no Stradu pagasta Stāķu pamatskolas, kurus uz Gulbeni bija atvedusi skolas direktore Diāna Šķēla, kā arī grupa bērnu no Gulbenes vidusskolas.

 

Visus šos gadus pasākumu atbalsta Bērzu pamatskolas skolēni. Arī šogad viņi skolotājas Arnitas Zipovas vadībā bija sarūpējuši koncertu. Par dažādiem našķiem svētku dalībniekiem bija parūpējusies Lizuma pagasta SIA "Dimdiņi", lielveikals "Elvi", kafejnīca "Magnolija", ar atbalstu neskopojās arī Gulbenes 2.vidusskolas un Gulbenes ģimnāzijas pavāres, kas bija sagatavojušas lielus šķīvjus ar sviestmaizēm. Netrūka arī ar vitamīniem bagātu sulu un citu kārumu.

 

Pēc cienāšanās pasākuma dalībnieki spēlēja dažādas spēles un gāja rotaļās, ko vadīja Gulbenes jauniešu centra "Bāze" projektu vadītāja Anita Birzniece.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas