Mājas vecākā: jautājumu par kredīta ņemšanu dzīvokļu īpašnieki lems kopsapulcē sestdien

Par kredīta ņemšanu daudzdzīvokļu mājai Gulbenē, Oskara Kalpaka ielā 45, dzīvokļu īpašnieki vēl tikai lems. Tas notiks kopsapulcē sestdienas, 12.aprīļa, rītā. "Dzirksteli" par to informē mājas vecākā Agita Skopāne. "Pagaidām notiek tikai sarunas. Es kā pilnvarotā persona ar mājas dzīvokļu īpašniekiem runāju par to, vajag vai ne kredītu, vai ir nepieciešamas mājas remonts," uzsver viņa.

Viņa skaidro, ka lielu naudas summu mājas remontam sakrāt dzīvokļu īpašiekiem nav pa spēkam. Tāpēc ir runa par iespēju ņemt kredītu.

 

"Ka mājas dzīvokļu īpašnieki nolems. Ja 51 procents dzīvokļu ipasnieku bus par kredītu, tad domās, uz cik ilgu laiku aizņemties naudu - uz 10 vai 15 gadiem. Jāņem arī vērā, kā piedāvās bankas. Pagaidām viss vēl ir tapšanas stadijā," saka A.Skopāne.

 

Viņa ir sarūgtināta par to, ka dažs mājas seniors "stāsta aplamas lietas", par šo situāciju un "savu viedokli uzspiež citiem".

 

"Nemaz nenāk pie manis izrunāties, noskaidrot, kas un kā," saka A.Skopāne. Viņa uzsver, ka aplamas ir baumas, ko izplata daži cilvēki, par to, ka, ņemot kredītu mājas remontam, tiks ieķīlāti dzīvokļi.

 

"Aplami! Netiks ieķīlāti dzīvokļi, ja arī mēs vienosimies par kredīta ņemšanu mājas remontam. SIA "Gulbenes nami" ies mums par galvotāju," uzsver A.Skopāne.

 

Viņa saka, ka mājai ļoti vajadzīgs remonts. Pagaidām ir runa par pašu nepieciešamāko - jumta nomaiņu, bēniņu siltināšanu, notekcauruļu nomaiņu, trotuāra atjaunošanu pie mājas.

 

"Dzirkstele" jau rakstīja, ka mājas iedzīvotāju Gulbenē, Oskara Kalpaka iela 45, viedokļi par iespēju ņemt kredītu mājas remontam ir atšķirīgi. Seniore Marija Hartmane ir pret, bet viņas kaimiņiene Mārīte Dzene, kas veic algotu darbu, ir par. Pēc iedzīvotaju teiktā, mājai plānots ņemt 42 000 latu kredītu.

 

Piecstāvu mājai Oskara Kalpaka ielā 45 ir 45 dzīvokļi. No tiem divi pieder pašvaldībai, pārējie ir privatizēti. Mājai ir ceturtais gadu desmits.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas