Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maksājumus par gāzi vairs nepieņems

SIA "Latvijas Propāna gāze" ar nākamā gada 1.janvāri Gulbenē, Brīvības ielā 19, kur atrodas Gulbenes apkalpes zonas kantoris, no iedzīvotājiem vairs nepieņems maksājumus par centralizētās gāzes padevi.

Par patērēto gāzi varēs norēķināties valsts akciju sabiedrības "Latvijas Pasts" nodaļās, veikt šo maksājumu bankās, kā arī izmantot internetbanku. Šāda kārtība ir noteikta visā "Latvijas Propāna gāzes" apkalpes zonā, ne tikai Gulbenē.  

"Līdz šim nācām pretim cilvēkiem un autogāzes uzpildes stacijā pieņēmām maksājumus, bet ir jāsaprot, ka cilvēkam par jebkura darba veikšanu ir jāsaņem atlīdzība. Ja tā nenotiek, tad kaut kam ir jāmainās. Procentuāli tādu cilvēku, kuri par patērēto gāzi norēķinājās pie mums, ir samērā maz. Aptuveni viena trešdaļa no visiem maksātājiem," stāsta SIA "Latvijas Propāna gāze" Gulbenes apkalpes zonas vadītājs Agris Dobris. Par šīm izmaiņām pilsētā daudzdzīvokļu namos ir izvietoti arī paziņojumi.

 

A.Dobris atgādina, ka, veicot maksājumu, piemēram, internetbankā, obligāti ir jānorāda abonenta numurs, bet konta numurs, uz kuru pārskaitāms maksājums, ir: LV27NDEA0000083230237.

 

Cilvēki izrādot interesi arī par gāzes cenu nākamajā gadā. "Cilvēki jauc divas lietas. Dārgāka kļūs tikai dabasgāze. Par to, ka dārgāka varētu būt arī propāna gāze, pagaidām nav nekādas informācijas. Šobrīd par kubikmetru gāzes ir jāmaksā 3,81 lats, par gāzes balonu - 18,50 lati bez atlaižu kartes, ar atlaižu karti - 17,50 lati. "Latvijas Propāna gāze" ir privātuzņēmums, ko pirms vairākiem gadiem pārdeva akciju sabiedrība "Latvijas gāze", bet "Latvijas gāze" ir valsts uzņēmums," skaidro A.Dobris.

 

Viņš piebilst, ka atlaižu karti var saņemt par brīvu, uzrakstot pieteikumu. Sīkāka informācija atrodama internetā "www.lpg.lv".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas