Maksu par publisko tualeti tomēr nepalielina 5

Gulbenes novada deputāti tomēr nav ņēmuši vērā Gulbenes pārvaldes priekšlikumu par maksas palielināšanu pilsētas publiskās tualetes (kas atrodas Gulbenē, Rīgas ielā, blakus tirgum) apmeklējumam no 10 santīmiem uz 20 santīmiem. Deputāti atstājuši šo maksas pakalpojumu līdzšinējā līmenī.

"Pilsētai ir jānodrošina iedzīvotāju labā minimālās prasības," "Dzirkstelei" saka deputāts Andis Caunītis.  

Diskusijā finanšu komitejas sēdē viņš pauda, ka pilsētā nācies saistošajos noteikumos paredzēt sodu par dabisko vajadzību kārtošanu māju kāpņu telpās, jo tas diemžēl Gulbenē nav retums. Tāpēc viņš piedāvāja nepalielināt maksu par tualetes izmantošanu. A.Caunītis arī klāstīja, ka tik dārga tualetes apmeklējuma - 20 santīmu - viņš nekur nezinot. Turklāt Gulbenes publiskajā tualetē nemaz nav tik augsta līmeņa apkalpošana.

 

Savukārt Gulbenes pārvaldes ekonomiste Daiga Krēsliņa skaidroja, ka maksas palielinājums jau ir ieplānots pilsētas budžetā.

 

Viņa stāstīja, ka tualetes uzturēšanas izmaksas ir 4770 lati gadā. Maksas palielināšana pilsētai būtu papildus devusi tikai 2000 latu. Tā vai citādi tualeti dotē pašvaldība.

 

Deputāti atcerējās, ka Gulbenē ir vēl otra publiski pieejamā tualete pilsētas centrā, Jaunatnes parka malā. To var apmeklēt par brīvu, taču ziemas periodā šo tualeti plānots slēgt.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Tualete pie tirgus laukuma ir smirdīga un nelietojama! Nepažēlojiet un piemetiet 0,05 sant un kultūras nama maksas tualete ir uz goda. Cepuri nost tās kopējai!

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 10:46

Inga

Arī tagad ir pilsētā vietas , kur regulāri tiek piemēslots.Un, ja tiek aizrādīts šiem cilvēkiem-tad jānokllausās vesela sērija lamuvārdu.Bet mums jau nav nevienas kontrolējošas iestādes , kas par to atbildētu.

pirms 11 gadiem, 2009.09.02 12:10

ssssssssssssss

ja jau uzliktu dārgāk tad butu apmizti pilsetai visi stūri un visas malās *** mētātos .......

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 23:00

Vietējās ziņas