Maldinoša norāde rada problēmas 9

Iedzīvotāji laikrakstam ziņo, ka Gulbenes ģeogrāfiskajā centrā tuvumā stacionārajam laikrādim ir maldinoša norāde par tualeti, kas atrodas Ūdensvada ielas malā. Faktiski šī tualete ir pieejama tikai vasarā.

Šobrīd tualete jau ir slēgta uz ziemas periodu. Taču cilvēki, sekodami norādei, dodas tualetes meklējumos. Atduroties pret slēgtām durvīm, viņi iet tuvējā iestādē – Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Gulbenes nodaļā.

Šīs valsts iestādes nodaļas vadītāja Anna Cimdiņa “Dzirkstelei” saka: “Sāpīgs jautājums. Notiek tualetes meklēšanas uzlidojumi mūsu iestādei. Cilvēki meklē. Nāk pie mums, ir dusmīgi. Mūsu iestādē tualete ir, bet tā atrodas zonā, kurā nedrīkstam ielaist nepiederošas personas. Cilvēki paliek ļoti neapmierināti. Aicinām viņus iet meklēt tualeti novada pašvaldības administratīvajā ēkā. Atgādinām arī, ka Gulbenē ir maksas tualetes vietas.”

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš “Dzirkstelei” saka, ka maldinošo norādi Ūdensvada ielas virzienā noņems. Viņš arī uzsver, ka pilsētas centrā darba laikā apmeklēt tualeti par brīvu var pašvaldības administratīvās ēkas (Ābeļu ielā 2) visos trīs stāvos. Par maksu tualeti var apmeklēt kultūras centrā (O.Kalpaka ielā 60) tā darba laikā. Maksas tualete pilsētā atrodas arī Rīgas ielā 69a, taču tai ir noteikts darba laiks.

G.Āboliņš atzīst, ka Gulbenē ir problēmas ar tualeti nakts stundās. Tādā gadījumā atliekot izmantot iespējas, kuras piedāvā degvielas uzpildes stacijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

pampērs

Kamēr meklēsi tualeti,bikses būs pilnas.Pampersus sanāk lētāk iegādāties nekā par ateju samaksāt.Nav mums pārvaldes vadītāja.Jāpazemina amatā un atalgojumu zem minimuma.

pirms 2 gadiem, 2018.11.11 08:48

Labais

„G.Āboliņš atzīst, ka Gulbenē ir problēmas ar tualeti nakts stundās. Tādā gadījumā atliekot izmantot iespējas, kuras piedāvā degvielas uzpildes stacijas” . Itis ir riktīg lobs īteikums....
Būtu lobāk teics: naskrien viejam pa prīkšu, taipat napanuoksi! Vai arī vietā būtu: cyuka dubļus vīnmār atrass, bet guļbeniets tuaļetu nē. Bet vislabākais būtu novēlējums , kaut Tu naktī bikses pied..tu, Ūdensvada ielā degvielas uzpildes staciju meklēdams :D Un mazliet jumora jautrākai omai: Ar kū atsašķir televizors nu tualeta pūda? Praktiski ni ar kū. Obejūs radzams vīns i tys pats, vin pūdā tyvok i skaidruok..... Sveiciens svētkos!

pirms 2 gadiem, 2018.11.11 11:32

Murgs

Un kurš tūrists iedomātos meklēt tualeti tajās pašvaldības administratīvajās ēkās. Pat Toi toi būdiņas Gulbenē ir aizvāktas. Kur cilvēkam nokārtoties? Un tad brīnās ka visi stūri ap***i un pie*irsti.

pirms 2 gadiem, 2018.11.11 13:04

!!!

Arī no tirgus "Kalmes" pārvietojamo tualeti aizvāca. Uzturēt negribas, bet rīkot gadatirgus un naudu grābt gan gribas!

pirms 2 gadiem, 2018.11.13 13:31

Uu

Un kāpēc tad ir noņemtas arī pārvietojamās tualetes kuras atradās blakus, kāda apkure tad tām ir vajadzīga?

pirms 2 gadiem, 2018.11.12 09:59

...

Tās ir kādreiz arī jātīra un kā to izdarīt, ja viss sasalis?

pirms 2 gadiem, 2018.11.13 07:09

es

Āboliņ, man nakts stundā tuvāk būs nokārtot vajadzības pie Tava dzīvokļa durvīm, līdz uzpildes stacijai nepaspēšu....

pirms 2 gadiem, 2018.11.13 12:16

Vietējās ziņas