Mammadaba skolotājiem dāvā bezmaksas ieeju atpūtas objektos

Skolotāju dienā, 2.oktobrī, Mammadaba un a/s „Latvijas valsts meži" aicina skolotājus bez maksas apciemot Mammadaba atpūtas objektus, kuros tiek īstenota vides izglītības programma „Izzini mežu" - Tērvetes dabas parku, Vijciema čiekurkalti, Kalsnavas arborētumu un Jaunmoku pili.

Lai sniegtu praktisku ieskatu a/s „Latvijas valsts meži" īstenotās vides izglītības programmas „Izzini mežu" darbībā, iepriekš piesakoties, skolotāji tiek aicināti savos īpašajos Skolotāju dienas svētkos bez maksas apciemot Mammadaba atpūtas objektus - Tērvetes dabas parku, Vijciema čiekurkalti, Kalsnavas arborētumu un Jaunmoku pili.  

"Tērvetes dabas parkā (skatīt foto šeit) skolotāji tiks iepazīstināti ar jauno informācijas-mācību centru un tā iespējām - nodarbību, vides spēļu, mācību taku un vides radošo darbnīcu piedāvājumu skolām. Pedagogi varēs noskaidrot, kas ir vides izglītības programma „Izzini mežu" un ko tā skolām piedāvā, kā arī kopā ar vides izglītības speciālistiem doties dabas parka takās, lai paši pārbaudītu, kā programma tiek īstenota praksē,"  stāsta AS "Latvijas Valsts meži" Komunikācijas projektu vadītāja Inga Miķēna.

 

Savukārt Jaunmoku pilī pedagogus sagaidīs Jaunmoku Zīmes centra speciālisti, kas, pēc I.Miķēnas stāstītā, piedāvās vēl neredzētā veidā izmēģināt, kā veidojas Zīmes, ar kurām cilvēki bieži vien identificē sevi, savu ģimeni vai tautu. Skolotājiem būs arī iespēja iepazīties ar pavisam jaunu projektu par zāļu tējām, kā arī pašiem tās degustēt.

 

Projektu vadītāja stāsta, ka Vijciema čiekurkaltē un Kalsnavas arborētumā skolotājus sagaidīs vides izziņas programmas „Izzini mežu" speciālisti, kas piedāvās izglītojošas un atraktīvas ekskursijas.

 

Skolotāju iepriekšēja pieteikšanās ekskursijā kādā no minētajiem Mammadaba objektiem notiek līdz 28.septembrim (ieskaitot), zvanot uz norādītajiem tālruņiem:

 

* Tērvetes dabas parks: 63726212

* Vijciema čiekurkalte: 26478620


* Jaunmoku pils: 63107125; 26187442


* Kalsnavas arborētums: 29233063; 27841099

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas