Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maršrutā “Gulbene-Letes” ir jauna pietura “Gulbīšu parks” un mainīts kursēšanas laiks

Lai skolēni, kuri brauc no Beļavas pagasta teritorijas, drošāk un ērtāk nokļūtu skolās Gulbenē, maršrutā Nr.6015 “Gulbene-Letes” no 2019.gada 28.oktobra tiek iekļauta jauna pietura “Gulbīšu parks” mainīts autobusu kursēšanas laiks, informē Gulbenes novada pašvaldība.

SIA “Gulbenes autobuss” vērš uzmanību, ka autobuss no Gulbenes autoostas izbrauks 5 minūtes agrāk, turpinās kustību pa Dzelzceļa, Rīgas, Līko ielu (pieturā “Gulbīšu parks” uzņems pasažierus), Kalpaka ielu un tālāk iepriekšējā kārtībā dosies uz Letēm.

Iebraucot Gulbenē no Letēm, autobuss vispirms brauks uz Līko ielu, lai izlaistu pasažierus pieturā “Gulbīšu parks”, un tad uz Gulbenes autoostu. Jāņem vērā, ka iebraukšana autoostā būs par 5 minūtēm vēlāk.

Šādā kārtībā minētajā maršrutā autobusi kursēs visās kustību sarakstā paredzētajās dienās un neatkarīgi no skolēnu brīvlaika.

Sīkāka informācija autoostā pa tālruni 64471788.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas