Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Masīvkoka mēbeļu ražotāja "Avoti SWF" apgrozījums pērn palielinās par 18,9 procentiem 7

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka Gulbenes novada masīvkoka mēbeļu ražotājs SIA "Avoti SWF" pagājušajā gadā strādāja ar 36,605 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 34,8% - līdz 1,579 miljoniem eiro,  informē ziņu aģentūra "Leta".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2017.gadā "Avoti SWF" sāka ražot arī granulas, gada nogalē nosūtot pirmo kravu pircējam.

Pēc kompānijas vadības minētā, "Avoti SWF" sāka īstenot eksperimentālās granulu ražotnes izveides projektu pagājušajā gadā, iegūstot atbalstāmo investīciju statusu. Valdība nolēma atbalstīt projektu ar sākotnējo ilgtermiņa attiecināmo izmaksu summu 12,549 miljoni eiro un piešķirt tam atbalstāmo investīciju projekta statusu, kā arī noteikt kompānijai saistībā ar projektu piemērojamo uzņēmuma ienākuma nodokļa atlaidi 25% apmērā no sākotnējo ilgtermiņa ieguldījumu summas, bet ne vairāk kā 3,137 miljonus eiro.

Kompānijas vadība arī atgādina, ka "Avoti SWF" neatlaidīgi strādā pie jaunu iespēju izpētes ar Eiropas Savienības (ES) fondu projektiem saistītajos jautājumos starptautiskās konkurētspējas veicināšanai, kā arī meklē jaunus sadarbības partnerus un noieta tirgus. Viens no uzņēmuma galvenajiem attīstības mērķiem ir uzlabot un pilnveidot iekšējos vadības un kontroles procesus.

2016.gadā "Avoti SWF" strādāja ar 30,776 miljonu eiro apgrozījumu un 2,423 miljonu eiro peļņu.

Kompānija "Avoti SWF" reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 103 800 eiro. "Avoti SWF" pilnībā pieder Uldim Misiņam. "Avoti SWF" ražo masīva priedes un egles koka mēbeles, kā arī apdares materiālus.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Virtulis

Kruti. Ceru, ka Uldim izdosies turpināt uzņēmuma attīstību un paplašināt darba vietu skaitu reģionā!

pirms gada, 2018.10.19 11:22

...

Katad zinot kada tur visa vadiba ir ta ir elle! Vairak ka pus gulbene tur ir izgajusi cauri tam visam. Labie stradnieki jau visus darbiniekus aizdzen prom un pasi vecie paliek

pirms gada, 2018.10.19 13:24

Urga

Šoreiz smēli bez zacenes?

pirms gada, 2018.10.19 13:50

Putniņš

Īpašniekam kontrolēt vajadzētu arī "vadību", kurai ir jāstrādā, nevis tupi jāstaigā pa cehiem un jāglūn pa kaktiem. Bet nu, protams, paldies, ka tāda iestāde ir, cilvēki strādā vergu darbu, sabeidz savu veselību, bet saņem algas laicīgi.

pirms gada, 2018.10.19 14:40

zacene

Un kurš ir tas darbs, kas veselību nebeidz? Esmu strādājis tur. Ja dari ar prātu, tad arī veselību tik ļoti nemaz nebojā! Cilvēki strādā verga darbu visur pasaulē. Bangladēšā vai Vjetnamā pa 2 dolāri 15h dienā šuj tev drēbes vai ķīnā štancē tev kafijas automātu. Arī Anglijā rūpnīcās vai fermās ir vergu darbs. Samaksa tik lielāka! Vajadzētu priecāties, ka reģionā ir tāds stabils un liels darba devējs. Ir reģioni, kam tā nav paveicies un tie izmirst daudz straujāk!

pirms gada, 2018.10.19 15:47

Byty

Zacene, tu nu gan gudrītis esi. Izgulies,kad sapņo!

pirms gada, 2018.10.19 18:08

Putniņš ... zacenei

Tāpēc jau Tu arī tur nestrādā. Mēs neesam Bangladešā vai Vjetnamā. Anglijā par tādu darbu saņem algu, ar kuru var dzīvot nevis izdzīvot. Mums te nav variantu, tādēļ cilvēki arī vergo. Īpašnieks un viņa "vadības" komanda to skaidri saprot, nepatīk, būs citi. Darbinieku rotācija ir ļoti liela.

pirms gada, 2018.10.20 11:18

Vietējās ziņas