Matemātiskā noskaņā aizvada šo mācību gadu

Mācību gada noslēgums Gulbīša vidusskolā norisinājās īsti matemātiskā garā. Neizpalika arī labāko skolēnu sumināšana.

Gulbīša vidusskolas direktors Jānis Ļoļāns stāsta, ka matemātikas dienā piedalījās 2. līdz 12.klašu skolēni. Uzdevumus skolēni veica skolas teritorijas apkārtnē, veicot tos dažādos kontrolpunktos. Klašu komandas veica gan atjautības, gan praktiskus uzdevumus.

 

"Interesanta izvērtās perimetra mērīšana volejbola laukumam, jo mērinstrumenti bija tikai aukla un 20 centimetrus garš lineāls, tātad vajadzēja izvēlēties racionālāku pieeju. Pietiekami grūts izrādījās arī uzdevums skaitīšanas veiklībā un tilpuma noteikšanā. Izmantojot ģeometrijas elementus, katra klase zīmēja reklāmās plakātus par savu skolu," stāsta J.Ļoļāns.


Mācību gada noslēguma skolas līnijā notika matemātikas dienas uzvarētāju apbalvošana.

 

"Apbalvojumus saņēma visi, par to mūsu paldies Ilzītei Spalviņai un Viesturam Rikveilim par dāvanu sarūpēšanu no Vācijas pilsoņa Pētera Langbēna," norāda vidusskolas direktors.


Noslēguma līnijā sumināti tika arī mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji, veiksmīgākie dambretisti, šahisti, skolas sporta dienas uzvarētāji, kā arī no katras klases viens skolēns, kuram semestrī klasē augstākais vidējais vērtējums. Īpaši par aktivitāti skolas sabiedriskajā dzīvē tika uzteikta 11.klase.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas