“Maximās” par brīvu var saņemt atstarotājus

Ar pirmās Atstarotāju policijas vienības dibināšanu ir sākta atstarotāju kampaņa. Tās mērķis - gada tumšajā laikā atgādināt cilvēkiem, it īpaši bērniem, atstarotāju nozīmi ceļu satiksmes drošībā.

Veikala "Maxima" sabiedrisko attiecību speciālists Ivars Andiņš "Dzirkstelei" stāsta, ka arī Gulbenes "Maximās" kopš vakardienas ir nonācis noteikts skaits - 300 gabali atstarotāju un krāsojamās grāmatiņas.

 

"Atstarotāji un grāmatiņas būs kasēs pie kasieriem un tiks piedāvāti bērniem, jo kampaņas akcents ir vērsts tieši uz bērniem, bet, protams, ja pieaugušie palūgs pārdevējai atstarotāju, arī viņiem tie tiks doti par brīvu," norāda I.Andiņš.


Kampaņas pamatā ir jauns tēls - Atstarotāju policists, kas aicina bērnus pievienoties Atstarotāju policijas vienībai. Saņemot žetonu - atstarotāju un piestiprinot to redzamā vietā pie sava apģērba vai somas, bērns pievienojas Atstarotāju policijas vienībai. Viņam ir tiesības aizrādīt saviem vecākiem, draugiem, paziņām, ja viņi nelieto atstarotājus.


I.Andiņš saka, ka jau pagājušajā gadā sāka atstarotāju kampaņu, jo cilvēka dzīvība ir tā vērta, lai par to cīnītos.

 

"Šogad vēlējāmies padarīt komunikāciju atraktīvāku, bērniem aizraujošāku, tāpēc radīts Atstarotāju policista tēls," skaidro I.Andiņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas