Mazā Ance Vācijā gaida operāciju 4

Šovasar ne tikai Gulbenes novadā, bet visā Latvijā satraukumu radīja mazās tirzmalietes Ances Kusiņas veselības pasliktināšanās pēc potes pret tuberkulozi. Meitenītes četru mēnešu vecumā mediķiem nācās sākt cīņu par viņas dzīvību, jo mazajai trūka imunitātes. 2.septembrī Ancei paliks septiņi mēneši. Jau gandrīz divus mēnešus viņa ārstējas Vācijas klīnikā Ulmā, kur joprojām gaida kaulu smadzeņu pārstādīšanas operāciju, kurai, kā solīts, būs izšķiroša loma, lai Ance izveseļotos pavisam.

Ances mamma Vineta Kusiņa, atbildot uz "Dzirksteles" elektronisko vēstuli, raksta, ka meitiņas veselības stāvoklis pašlaik ir stabils.

 

"Pirms divām nedēļām atradās donors. Ārsti solīja, ka pēc trim četrām nedēļām bus cilmes šūnu transplantācija, bet pirms tam ir nepieciešama ķīmijterapija," stāsta mazās meitenītes mamma.

 

Pašlaik Ancei venozi joprojām tiekot ievadīti medikamenti pret tuberkulozes vakcīnas sekām, bet nu jau situācija būtiski uzlabojoties. Lai Ancei būtu spēks, venozi tiek ievadīti arī tauki, vitamīni un minerālvielas.

 

Māmiņa priecājas, ka Anci sāk interesēt vide, nevis tikai rotaļlietas. 

 

Ances māmiņa vēlas sacīt lielu paldies visiem labajiem cilvēkiem, kuri ziedojuši naudu, lai vecāki varētu būt blakus Ancei Vācijā. V.Kusiņa pateicas arī Gulbenes novada domei, Tirzas pagasta padomei.

 

Ances vecmāmiņa Ilze Vajevska "Dzirkstelei" stāsta, ka cilvēki mazās meitenītes vecāku atbalstam Vācijā ir saziedojuši aptuveni 4000 latu. Arī viņa pateicas visiem, kuri palīdzējuši un palīdz, jo bez cilvēku atbalsta palīdzēt Ancei un viņas vecākiem nebūtu iespējams.

 

Mazā Ance, viņas mamma un tētis Vācijas pilsētā Ulmā, kas ir 2002 kilometru attālumā no Tirzas, būs vēl ilgi.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Ligogaigree

adobe reader will not open reader plugin http://giilpze.hostingsociety.com/adobe-acrobat-5.html adobe acrobat 5

pirms 9 gadiem, 2012.02.19 20:38

Vizbulīte

Lai veiksmīga ārstēšana un veselība meitenītei uzlabojas! :))
Savējie jāatbalsta, ja ne ar matreālo, tad vismaz morāli! :) Gulbene ir ar jums!! :)

pirms 9 gadiem, 2011.09.02 14:52

Dina

Par padomi sikums. Galvenais - lai Ancītei kļūst labāk, lai viņa ir vesela! Mīļi apskauju Ancīti un vecākus. Turieties! Mēs par jums visiem domāsim labas domas!

pirms 9 gadiem, 2011.09.02 09:05

Tiešām Tirzas pagasta padomei? Tagad taču ir pārvalde, vai tad nē?

pirms 9 gadiem, 2011.09.02 08:34

Vietējās ziņas