Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

„Mazais Pilsonis ES” iesoļo Latvijas reģionu skolās

No 14. līdz 30. maijam biedrība Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) pirmo reizi organizē akciju „Mazais Pilsonis ES" Latvijas reģionu skolās. ""Sateka" mūsu novadā šodien apmeklēs Kr. Valdemāra pamatskolu un 30. maijā - Gulbenes novada valsts ģimnāziju," informē biedrības "SATEKA" valdes locekle, koordinatore Daiga Gargurne.

Plānots, ka Kurzemes, Zemgales, Latgales un Vidzemes skolās kopā akcijā varētu piedalīties ap 800 jaunieši.  

2013. gads Eiropas Savienībā ir Eiropas Pilsoņu gads. "Līdz ar to akcijas mērķis ir interaktīvi un saturīgi izglītot jauniešus par Eiropas pilsoņu tiesībām. Tās laikā biedrību - „Mēs - Staļģenes skolai", „Stāvais krasts", „Latvijas Sarkanā Krusta Alūksnes komiteja, Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu komiteja", „Kurmenes viļņi", „Dzintarlāse", „Rustets", biedrība „SATEKA" un citu nevalstisko organizāciju pārstāvji dosies uz vairāk kā trīsdesmit skolām. Nodarbības skolās notiks izmantojot interaktīvo spēli, ar kuras palīdzību organizāciju pārstāvji aicinās jauniešus padomāt par Eiropas Savienības jautājumiem un veidos jauniešos izpratni par pilsoņu tiesībām ES," skaidro biedrības „Latvijas Pilsoniskā alianse” sabiedrisko attiecību speciāliste Elita Uzulēna.

 

Eiropas Pilsoņu gada labas gribas vēstnese Rasma Pīpiķe uzsver: „Savas tiesības ir svarīgi apzināties jau no mazotnes, tādejādi Tavs ceļš ir vienkāršāks un taisnāks īstenojot tās ikdienā".

 

Akcija notiek jau trešo gadu. Līdz šim tās norises vieta bija Rīgas un Pierīgas skolas, kur šī gada februārī tika novadītas 24 nodarbības un izglītoti 789 jaunieši.

 

Pasākumu rīko biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse" (eLPA) sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas