Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazpulcēni pošas nometnei „Visu daru es ar prieku"

Pirmdien arī mūsu rajona mazpulcēni devās uz tradicionālo mazpulcēnu vasaras nometni „Visu daru es ar prieku", kas šogad notiek Saldū.

 

To organizē Druvas mazpulks sadarbībā ar mazpulku Rīgas klubu. Ziemeru mazpulks uz nometni dosies kopā ar Gaujienas un Aukšgaujas mazpulkiem.

 

Nometnes dalībniekiem jāsagatavo dažādi mājasdarbi.

 

„Mājasdarbā jāsagatavo fotogrāfijas par tēmu „Laukos dzīvot labi" un „Videi draudzīga rīcība manā apkārtnē", kā arī līdzi jāņem kāda nolietota sīka elektroprece. Neiztrūkstošs mājasdarbs ir telts noformējums. Mūsu noformējumā būs veļasšņore, kur sakārti būs visu desmit gadu nometnes krekliņi," stāsta Ziemeru mazpulka vadītājs Jānis Bērtiņš.

 

Mazpulcēni līdzi ņems arī savas organizācijas karogu un informāciju par sava pagasta ievērojamākajām vietām un tūrisma objektiem.

 

Nometnes programmā paredzētas kopīgas akcijas par lauku attīstību un videi nekaitīgu dzīvošanu; uzņēmumu apmeklējumi un pētījumi; diskusiju grupas un projektu darbnīcas; 20 km pārgājiens ar 150 jautājumiem; nodarbības jūras krastā; muzikāli - sportiski - filozofiskas aktivitātes vakaros.

 


Mazpulku vadītājiem nometnē paredzēts apmeklēt semināru „Izaicinājumi lauku jaunatnes organizācijām Baltijas jūras reģionā".

 

Šī jau būs desmitā mazpulka nometne, tieši tāpēc paredzēts ne tikai aktīvi pavadīt brīvo laiku, bet arī godam nosvinēt nometnes jubileju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas