Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazpulcēni rāda paveikto

Uz ikgadējo projektu forumu Vidzemes mazpulki sestdien sabrauca Alūksnes novada Māriņkalnā. Starp viņiem bija arī mazpulki no Galgauskas un Litenes.

Forumā mazpulcēni prezentēja un nodeva izvērtēšanai savus šogad realizētos projektus. Projektu izvērtēšana notika četrās grupās. Mazāko burkānu audzētāju projektu grupā "Ar burkāniem savā zemē" vislabāk veicās Kristiānai Žvartei no Galgauskas mazpulka, kuras projekts ierindojās 1.vietā, savukārt lielāko burkānu šajā grupā izaudzēja Elīna Uvarova no Strautiņiem. Viņas audzētais burkāns svēra 518 gramus. Mazo burkānu audzētāju grupā savu projektu prezentēja arī Klinta Sniedze Markova no Galgauskas. Lielākais burkāns - 914 gramus smags
Lielāko mazpulcēnu burkānu audzētāju grupā "Burkāni atgriežas" par labāko projektu atzina Strautiņu mazpulka dalībnieces Ineses Bērtiņas projektu, bet Arnis Krastiņš no Liepupes mazpulka izaudzēja lielāko burkānu, kas svēra 914 gramus. Lielo burkānaudzētāju grupā startēja arī Karīna Silauniece un Eva Augstkalne no Galgauskas. Projektu konkursā "No čiekura līdz lietaskokam" vislabākais projekts bija Strautiņu mazpulka dalībniecēm Alisei Kozilānei, Annikai Epnerei, Lāsmai Ludvigai un Ievai Krēsliņai. Mežu pētnieku projektu aizstāvēja arī Daimona Artamonova.

 

Audzē gurķus, sīpolus un ķiplokus
Ceturtajā projektu izvērtēšanas grupā vērtēti tika dažādi projektu īstenotāji - gan dzīvu radību, gan dārzeņu audzētāji. Par visveiksmīgākais projektu šajā grupā atzina Strautiņu mazpulcēna Kārļa Ludviga truškopības projektu, bet litenietes Zanes Patrīcijas Lāces gurķu projekts tika atzīts par trešo labāko. Ne mazāk interesanti bija arī Galgauskas mazpulcēnu Haralda Vaguļa ķiploku audzēšanas un Līgas Avotiņas sīpolu audzēšanas projekti.

 

Bez projektu aizstāvēšanas visiem mazpulcēniem bija iespēja darboties radošajās darbnīcās, startēt jautrajā rudens darbu stafetē, dzirdēt Jura Metuma lekciju par Kārli Ulmani un priecāties noslēguma diskotēkā ar burbuļu elementiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas