Mēbeļu ražotāja "Avoti SWF" apgrozījums pērn palielinājās par 24, bet peļņa saruka par 34,5 procentiem

Masīvkoka mēbeļu ražotājs SIA "Avoti SWF" pagājušajā gadā strādāja ar 45,383 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 24% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 34,5% - līdz 1,034 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn pieauga gan ieņēmumi no masīvā koka mēbeļu ražošanas, gan arī granulu ražošanas apmēri pasaules tirgum.

Pagājušajā gadā kompānija īstenoja projektu "Eksperimentālas granulu ražotnes izveide", kas ieguva atbalstāmo investīciju projekta statusu, piebilsts vadības ziņojumā.

Kompānijas vadība atgādina, ka valdība nolēma atbalstīt projektu ar sākotnējo ilgtermiņa ieguldījumu attiecināmo izmaksu summu 12,55 miljonu eiro apmērā un piešķirt tam atbalstāmo investīciju projekta statusu, kā arī noteikt "Avoti SWF" projektā piemērojamo uzņēmuma ieņēmuma nodokļa atlaidi 25% apmērā no sākotnējo ilgtermiņa ieguldījumu summas, bet ne vairāk kā 3,137 miljonus eiro.

2107.gadā "Avoti SWF" strādāja ar 36,604 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 34,8% - līdz 1,579 miljoniem eiro.

Kompānija "Avoti SWF" reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 103 800 eiro. "Avoti SWF" pilnībā pieder Uldim Misiņam. "Avoti SWF" ražo priedes masīvkoka mēbeles, kā arī apdares materiālus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas