Mediķi sanāk slēgtā kopsapulcē 12

Pirmdien, 28.novembrī, SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" vairāk nekā 100 mediķu piedalījās kopsapulcē, kura notika Gulbenes kultūras centrā. Kopsapulce bija slēgta, uz to neaicināja "Dzirksteli" vai citus masu saziņas līdzekļus, prom tikuši aizraidīti arī Balvu "Vaduguns" žurnālisti. Mediķu kopsapulce noritēja ilgāk par divām stundām. "Dzirksteli" par to informē slimnīcu apvienības valdes locekle Alīda Vāne.

"Mums nav savu telpu, kur sanākt visiem kopsapulcē. Tāpēc tā notika Gulbenes kultūras centrā," stāsta A.Vāne. Viņa skaidro, ka šī bija pirmā šāda kopsapulce gan Balvu, gan Gulbenes mediķiem. Neesot paredzēts, ka šādas kopsapulces tiks organizētas arī turpmāk.

 

"Šādas kopīgas darbinieku sanāksmes vajadzīgas nozīmīgos brīžos, par kādu uzskatāma arī slimnīcu apvienības reorganizācija. Vajadzēja, lai mediķi saprot, ka vadība gan Balvos, gan Gulbenē runā to pašu, lai nav spekulāciju par tēmu "viena tante teica". Pārrunājām aktuālos jautājumos, to, cik tālu esam nonākuši reorganizācijas gaitā, kas mums ir izdevies un kas nav, pie kā vēl jāpiestrādā. Darbinieki jautāja un saņēma atbildes. Viss notika civilizēti un mierīgi," saka A.Vāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Ligogaigree

adobe lightroom demo lightroom manual http://asuexol.hostingsociety.com/acrobat-full-version.html acrobat full

pirms 9 gadiem, 2012.02.19 19:54

sāpe

Tieši tā.Saka vienu, bet reāli notiek pavisam kas cits. Tāpēc jau saku, ka mūs laikam uzskata par idiotiem- domā, ka neko neredzam un nesaprotam.
Lai nu tiem reorganizētājiem tiek viss, ko viņi pelnījuši.

pirms 9 gadiem, 2011.12.04 23:03

333

Ko te var jau nemties, avize raksta vienu, bet isteniba viss notiek savadak. Ja izlema no Gulbenes derevnu pataisit, tad to izdaris, Laikam bus jabrauka uz Madonu. Nez kapec liekas tur bus labak.

pirms 9 gadiem, 2011.12.04 22:34

sāpe

Kopsapulci par reorganizāciju vajadzēja sasaukt PIRMS, nevis PĒC tās, kad vairs neko nevar glābt.
Piekrītu arī, ka sapulci varēja pašā slimnīcā organizēt, jo cik var spriest pēc tumšajiem logiem un trūcīgajām dzīvības pazīmēm, tur ir tukšs un telpu ka vai cik.
Ja šīs reorganizācijas veicēji domā, ka ir izdarījuši labu darbu un kaut ko sakāŗtojuši, tad smagi kļūdās.Kā zināms, galvenais princips medicīnā ir- NEKAITĒT pacientam. Šī rīcība ir ļoooooti tālu no tāda principa. Un acīm redzot labuma guvēji ir tikai paši reorganizētāji, ja jau tik ļoti tīksminās par savu veikumu.
Šādus tik palaid pie teikšanas-uh, ka visu reorganizēs un pēc tam pateiks, ka tā jau sākumā bija .
Pats pretīgākais, ka mūs visus tādi cilvēki uzskata par idiotiem.

pirms 9 gadiem, 2011.12.02 19:55

T o Tinai!!!

atšķirība starp Dzirksteles sapulci ir tāda---ka manuprāt tā netiek uzturēta par budžeta līdzekļiem,bet slimnīcu apvienība gaN---tā ka ir mīlīt -ATŠĶIRĪBA GAN!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.12.01 13:15

777

taj sapulcej vispar nebija nekadas jegas jo pirms sapulcej bija pateikts neuzdot stulbas jautajumus tatad vispar kluset

pirms 9 gadiem, 2011.12.01 11:38

tie'si t'a .Tas ko J'us tur spried'at,skars katru pacientu..Nav jau kie'ge'lu ceplis....

pirms 9 gadiem, 2011.12.01 09:34

Jautājumi kas skar darbiniekus vēlāk skars pacientus.

pirms 9 gadiem, 2011.11.30 21:51

A.Vāne

Vēlos precizēt ka tā nebija kopsapulce un tā nebija arī tikai mediķiem. Tā bija visu slimnīcas darbinieku sapulce.
Uz darbinieku sapulcēm neviens presi neaicina un tādas sapulces domātas tikai un vienīgi darbiniekiem. Jo tiek apspriesti jautājumi, kas skar tikai un vienīgi darbiniekus.

pirms 9 gadiem, 2011.11.30 21:22

Tīna

Kad Dzirkstelē notiek darbinieku sapulce? Es arī gribu dzirdēt, ko tur runā.
Ja pie mums uzņēmumā nāks uz darbiniekiem paredzētām sapulcēm visi, kas kautko "labu" vēlas par mums uzrakstīt, tad sapulcēm nebūs jēgas. Darbinieku sapulce tāpēc arī ir darbineiku sapulce. Atraduši par ko uztraukties. Pensionāru sapulce taču bija pirms kādas nedēļas, prese bija, ko Cepjaties.

pirms 9 gadiem, 2011.11.30 21:10

nu vai zinat

hei, vai tad slimnicā nav gana daudz telpu. tur jau tagad dančus var rīkot. Un ko tad tur tā spriež, ka avīžnieki nevar piedalīties. Atkal būs jaunumi, ka gar zemi jākrīt. vai tad vēl ir maz skādes gulbeniešiem sadarīts, ka jākaļ plāni aiz slēgtām durvīm.

pirms 9 gadiem, 2011.11.30 18:53

Vietējās ziņas