Mediķus Balvu slimnīcā iepriecina ar kafiju, saldumiem un izrotātu egli 2

 SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” pagājušajā gadā piedzīvojusi gan neskaitāmas smagas un ilgas darba stundas, gan arī iepriecinājuma un atbalsta mirkļus no Rotari kluba pārstāvjiem un SIA “Vidzemes enerģija”.

Slimnīcu apvienības pārstāve Lana Upīte “Dzirkstelei” pauž pateicību, ka ar Rīgas Rotari kluba iesaisti pie slimnīcas decembra sākumā tika īpaši izgreznota svētku egle un strādājošais personāls pārsteigts ar gardumiem. Savukārt Gulbenes Rotari klubs sadarbībā ar SIA “Vidzemes enerģija” gada nogales svētkos Covid-19 nodaļas medicīnas personālam uzdāvināja kafijas automātu un milzīgu veselīgo našķu grozu.

“Mums šī ir gadiem ilga tradīcija, kad Ziemassvētku laikā sniedzam atbalstu vai nu kādiem cilvēkiem, vai iestādei. Jau pavasarī iesaistījāmies labdarības akcijā, kurā palīdzējām mediķiem un ātrās palīdzības brigādē strādājošajiem apmaksājām pusdienas. Ziemassvētku laikā turpinājām atbalstīt tieši mediķus. Kad uzzinājām, ka “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā” ir izveidota Covid-19 nodaļa, gribējām viņus īpaši uzmundrināt,” stāsta Gulbenes Rotari kluba prezidente Antra Sprudzāne.

Sadarbībā ar SIA “Vidzemes enerģija” klubam tapa dāvinājums – kafijas automāts un liels veselīgo našķu grozs. “Salikām vairākus kilogramus kafijas pupiņu, dzērvenes, medu un citas veselīgas lietas un 22.decembrī devāmies uz Balviem, lai satiktu nodaļas mediķus un svinīgi pasniegtu šo dāvanu. Ceram, ka tā uzmundrinās un stiprinās viņus,” pauž A.Sprudzāne.

SIA “Vidzemes enerģija” īpašnieks Andris Kļaviņš ir gandarīts, ka ir bijusi iespēja šādi iepriecināt mediķus. "Sniedzām šo atbalstu, jo redzam, ka paši mediķi ir uz spēku izsīkuma robežas. Ir svarīgi viņus atbalstīt arī ar šādu mazu uzmanības pierādījumu, lai viņi galvenais saprot, ka nav aizmirsti darbā, ko dara."

L.Upīte priecīgi atzīst, ka sarūpētais kafijas automāts nu nonācis mediķu atpūtas telpā un uzmundrina personālu atelpas brīžos. Covid-19 izveidotajā nodaļā diennakts maiņās regulāri strādā māsa un māsu palīgs, pa dienām strādā attiecīgo profilu speciālisti un darbu uzrauga dežūrārsti.

“Jebkurā nodaļā strādāt mediķiem nav vienkārši, bet izveidotajā Covid-19 nodaļā mediķim ir nemitīgi jāpārģērbjas īpašajā aizsargtērpā un jāpavada vairākas stundas darbā. Kafijas automāts ir ļoti trāpīgs dāvinājums, ko darbinieki ļoti novērtē. Atelpas brīžos kafijas malks tiešām noder,” saka L.Upīte.

Viņa uzsver, ka jebkurš novērtējums mediķiem dod papildu prieku un spēku strādāt. “Mums slimnīcā ir arī labo vārdu tāfele, kur var uzrakstīt pateicības. Arī vienkārši uzrakstīts “paldies” mediķim daudz nozīmē un noteikti uzmundrina. Liels paldies par šo atsaucību un sadarbību! Lai mums visiem ir laba veselība un jaunais gads ir ar baltām domām un cerīgāku nākotni!” vēl L.Upīte.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Pilsētnieks

Ir prieks par pozitīviem cilvēkiem. Lai veiksmīgs šis gads.

pirms mēneša, 2021.01.04 12:59

Vietējās ziņas