Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Medus dienā savā dravā interesentus gaida arī beļavietis Rolands Krevics 1

Pagājušajā gadā  Latvijas Biškopības biedrība aizsāka jaunu tradīciju - Medus dienu dravā, kad, viesojoties pie biškopja, bija iespējams iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādām medus šķirnēm, uzzināt kā rodas medus, degustēt un iegādāties to.

Šogad Medus diena dravā ir 14. septembris, kad bitenieki no dažādiem Latvijas novadiem vērs savas dravas ikvienam apmeklētājam. Mūsu novadā interesentiem ir iespēja doties pie Rolanda Krevica uz Beļavas pagasta "Lukstiņiem" (tālrunis 26312017). Vēl savā dravās rītdien apmeklētājus gaida Vecpiebalgas, Engures, Bauskas, Alojas, Ķeguma, Ķekavas, Lielvārdes, Aizputes un Venspils novados.

Latvijas Biškopības biedrības valdes priekšsēdētājs Armands Krauze stāsta, ka Medus dienas domātas, lai rastu atbildes uz dažādiem jautājumiem, kā arī, lai pircēji paši varētu pārliecināties par Latvijas medus un biškopības produktu augsto kvalitāti.

"Tās mērķis ir popularizēt biškopības nozari, biškopja amatu un, protams, arī dabīgos bišu produktus. Dravas apmeklējuma laikā biškopji sniegs zināšanas par medus sastāvu, tā labajām īpašībām un atšķirīgajām medus šķirnēm. Ekskursija dravā būs interesanta gan bērniem, gan pieaugušajiem. Katrs biškopis saviem apmeklētājiem būs sagatavojis īpašu un izglītojošu programmu ar praktiskiem paraugdemonstrējumiem,” norāda A.Krauze.

Ikviens interesents var apmeklēt dravu bez maksas. Biškopji gaidīs gan individuālus apmeklētājus, gan grupas: ģimenes, darba kolektīvus, skolēnus, draugu kompānijas.

Līdz 14. septembrim apmeklējamo dravu skaits tiks papildināts. Plašāka informācija un kontakti www.strops.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

:)

14. septembrī jau bites jāšaurina un jāpiebaro uz ziemošanu. Kādas tur vairs Medus dienas:)

pirms 6 gadiem, 2013.09.13 08:54

Vietējās ziņas