Meklē darbinieku trim mēnešiem 3

Uzņēmējdarbības speciālistu darbam uz noteiktu laiku līdz trim mēnešiem Gulbenes novada dome aicina pieteikties steidzami - līdz
29.februārim.

Pretendentam nepieciešama augstākā izglītība, vēlams ekonomikas vai biznesa vadības jomā, kā arī zināšanas/pieredze biznesa vadības procesos un izpratne par finanšu, juridiskajiem un saimnieciskajiem procesiem uzņēmumos.

Paredzams, ka sākotnēji šā darbinieka alga būs aptuveni 700 eiro pēc nodokļu nomaksas. “Dzirkstele” to uzzināja novada domē.
Darbā pieņemtā speciālista pienākums būs apkopot informāciju par Gulbenes novadā esošajiem mikro, mazajiem un vidējiem komersantiem. Trīs darbā pavadītie mēneši būs sava veida pārbaudes laiks, lai izlemtu par turpmāko profesionālo darbību. Tā kā novada dome vēlas Gulbenē veidot savu neatkarīgu biznesa inkubatoru, uz nenoteiktu laiku darbā pieņemtajam uzņēmējdarbības speciālistam būs visas iespējas kļūt par šā inkubatora vadītāju.

“Iepriekš Gulbenē bija Valmieras biznesa inkubatora filiāle. Filiāle jau kādu laiku ir likvidēta. Gribam no jauna izveidot neatkarīgu inkubatoru, kas nav filiāle,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Dome noslēgs sadarbības līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un ieteiks kandidatūru Gulbenes biznesa inkubatora vadītāja amatam. Tur galvenie darba pienākumi būs biznesa inkubatora darba plānošana, vadīšana un organizēšana, jaunu uzņēmumu radīšanas veicināšana, konsultatīvo un atbalsta pakalpojumu sniegšana inkubējamiem komersantiem, sadarbības organizēšana starp uzņēmumiem pašvaldības teritorijā un starptautiskā līmenī.

Paredzams, ka sākotnējais Gulbenes jaunizveidotā biznesa inkubatora darbības laiks būs pieci gadi, vadītāja alga tiks maksāta no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras finansēm. Darba samaksa tiks pielīdzināta Gulbenes novada domes projektu vadītāju atalgojumam – no 730 līdz 900 eiro līdz nodokļu nomaksai. Algas apmērs būs atkarīgs no inkubatora vadītāja darba apjoma un sarežģītības pakāpes. Pašlaik kā iespējamā Gulbenes biznesa inkubatora adrese tiek minēta Ābeļu ielā 8. Biznesa inkubators būs lieliska iespēja jauniešiem, kuri vēlas uzsākt uzņēmējdarbību un kuriem ir nepieciešams atbalsts.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Maija Z.

Ar abām rokām - par! Beidzot dome dara to, kas novada attīstībai sen sen jau bija nepieciešams. Ja darbā pieņemamais speciālists nebūs apbruņots vien ar izglītību apliecinošiem dokumentiem ( sausām zināšanām), bet būs arī uzkrājis šim darbam nepieciešamu praktisko pieredzi, viņa velkamais "vezums" var strauji virzīties augšup. Kaut nu atrastos tāds speciālists! Bet šobrīd noteiktā alga šim pienesumam ir daudz par zemu (arī tādēļ vērtīgs kadrs var neatrasties); vajadzētu no 1200 eiro mēnesī. Novēlēsim, lai ieceri izdodas īstenot un lai tā nes raženus augļus:)

pirms 4 gadiem, 2016.02.23 17:48

Maija Z.

Jāpiebilst, ka šāda darbības virziena augsta līmeņa speciālists ir pielīdzināms domes vērtīgākajiem darbiniekiem, jo tāds VAR izcelt novadu no ekonomiska pagrimuma.

pirms 4 gadiem, 2016.02.23 18:06

ūūūū..

Padomju atkritumsaimniecības dēliņiem vai meitiņām vajag steidzamu amatiņu? Biznesmeņi un biznesmenes :) kāds ir Gulbenes biznesa modelis? Saņemt ES fondu naudu, uzražot bruģi, šķībi greizi ieklāt, nosiltināt ar putuplastu, uzrakstīt, ka no bronzas, kurināt ar šķeldu, samaksu prasīt kā par konjaku.. vēl jau etiķī mērcēti kūpinājumi un, protams, kokmateriāla izvešana uz valstīm, kur par deputātiem un piznesmeņiem padomjatkritumi nekļūst. Biznesa inkubators? Diez vai. Drīzāk inkubators parazītiem un naudas šķērdēšana a priori bezperspektīvām un totāli nederīgām lietām. Nu, kampiet vēl brīdi. Jūsu gals lēnām strauji tomēr tuvojas.

pirms 4 gadiem, 2016.02.26 12:01

Vietējās ziņas