Meklē neparastākos gurķus

Latvijas iedzīvotāji, kuru dārzos šogad izaudzis interesantas formas gurķis, to var pieteikt fotokonkursam "Neparastākais gurķis".

Konkursa mērķis ir atbalstīt nesen pieņemto Eiropas Savienības lēmumu veikalos atļaut pārdot arī nestandarta formas dārzeņus un augļus.

 

"Konkursa organizatori cer atrast garāko, līkāko, resnāko un neparastākās formas gurķi, kas izaudzis tepat Latvijā. Lai noteiktu gurķa izmēru un formu, par atskaites punktu jāizmanto laikraksta "Latvijas Avīze" numurs. Gurķis jānovieto uz avīzes un jānofotografē," informē veikalu tīkla "Maxima Latvija" preses sekretārs Ivars Andiņš.

 

Lai piedalītos konkursā uz "Latvijas Avīzes" redakciju Dzirnavu ielā 21, Rīgā, LV 1010, vai pa e - pastu "anda.hailova@ la.lv" ar norādi "Neparastākais gurķis" jānosūta fotoattēls un neliels apraksts. Jānorāda arī datums, kad gurķis ticis iestādīts un novākts, pilsēta un saimniecība, kur dārzenis audzis, kā arī vārds, uzvārds un tālruņa numurs.

 

Četru interesantāko gurķu fotogrāfiju un aprakstu autori saņems balvā dāvanu karti 30 latu vērtībā, vēl viens autors saņems pārsteiguma balvu. Konkurss norisināsies līdz 5.septembrim, bet uzvarētājus paziņos 9.septembrī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas