Meklē pazudušo brāli (papildināts) 3

Skaidrīte Sveķe lūdz atsaukties ikvienu, kam ir jelkāda informācija par viņas pazudušo brāli
Jau vairāk nekā mēnesi Tirzas pagasta iedzīvotāja Skaidrīte Sveķe dzīvo neziņā, kas ir noticis ar viņas brāli Juriju Pozdņihovu. 12.augustā viņš devās makšķerēt, un kopš tās dienas par viņu vairs nekas nav zināms.

S.Sveķe stāsta, ka brālis ar draudzeni Ilzi dzīvojis Tirzā. 12.augustā viņa draudzenei bija jādodas uz Smilteni uz datormācības kursiem, un Jurijs bija nolēmis braukt ar viņu līdz Gaujai (pie Lācītēm) un doties pamakšķerēt.  

Meklē vairākas dienas

 

"Ap pusē trijiem draudzene viņu izlaida pie tilta un pati devās uz Smilteni, bet brālis aizgāja makšķerēt. Abi vēl esot sazvanījušies, viņš teica, ka nekas neķeroties. Sprieda, ka vajadzējis labāk palikt mājās un pamakšķerēt turpat pie kāda dīķa. Pēc tam vēl viņš esot zvanījis un teicis, lai draudzene, izbraucot no Smiltenes, viņam piezvana. Un tas arī bija viss... Pēc tam brālis vairs nav atbildējis uz draudzenes telefona zvaniem. Tiesa, kaut kādi impulsi no telefona vēl tika uztverti līdz pat 18.augustam, tad droši vien tas vienkārši izlādējās," stāsta Skaidrīte.

 

Par Jurija pazušanu tika paziņots policijai, kas uzsāka viņa meklējumus. Gulbenes policijas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore Valda Gibala laikrakstam norāda, ka jau tajā pašā dienā, kad tika saņemts iesniegums no pazudušā radiniekiem, ir ierosināta lieta. Meklēt nekavējoties sāka arī tuvinieki.

 

"Es kādreiz strādāju kokzāģētavā. Paldies tiem cilvēkiem, kas strādā tur un devās mums palīgā. Tika pārmeklēti visi krasti līdz pat Rēveļu HESam. Bridām un meklējām pat trīs dienas. Divas dienas arī tika izbraukts ar laivu pa upi no vienām slūžām līdz otrām, bet nekā... Nebija ne Jurija, ne makšķeres, ne arī telefona," atceras pazudušā Jurija māsa.


Palīdzību lūdz ekstrasensiem

 

"Ja sākotnēji mums šķita, ka viņš varbūt ir noslīcis Gaujā, tad tagad izskatās, ka tā tomēr nav," saka Skaidrīte.

 

Uz šādām domām tuviniekus ir uzvedinājuši ekstrasensi, pie kuriem viņi ir vērsušies pēc palīdzības.

 

"Tas bija izmisuma solis vērsties pēc palīdzības pie ekstrasensiem, jo mēs gribam uzzināt, kas ir noticis," piebilst Skaidrīte.

 

Viņa lūdza palīdzību gan raidījuma "Tautas balss" ekstrasensiem, gan pēc tam arī pati devās vēl pie citiem, cerot, ka izdosies atrast vismaz kaut kādu pavedienu.

 

"Lielākā daļa ekstrasensu norādīja, ka viņš neesot noslīcis upē, bet ir kaut kādā dīķī. Taču mēs nevaram saprast, kur tas ir. Ekstrasensi mūs ir uzvedinājuši uz kaut kādām domām, tagad atliek vien turpināt meklējumus. Mums joprojām ir cerība, ka varētu viņu atrast. Tiesa, cerību, ka viņš varētu būt dzīvs, mums diemžēl vairs nav. Arī visi ekstrasensi bilda, ka viņš vairs nav starp dzīvajiem," saka Skaidrīte.

 

Cer, ka atradīs

 

"Mēs jau esam samierinājušies, taču mums joprojām nav miera, ka viņš ir Dievs vien zin kur. Mums gribas vismaz viņu pieklājīgi apglabāt," saka māsa, tādēļ viņa lūdz ikvienu, kas ir kaut ko redzējis vai kaut ko zina, palīdzēt brāļa meklējumos.

 

Cilvēkus, kam ir jelkāda informācija, viņa lūdz kaut vai anonīmi piezvanīt pa tālruni 26772725.

 

"Lai viss, kas ir bijis, paliek Dieva ziņā. Mēs tikai ceram atrast brāli," saka Skaidrīte.

 

Arī policija turpina veikt dažādus meklēšanas pasākumi, lai iegūtu informāciju par pazudušo personu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

kaa laikraksts fotografeja,ta arii ir,arii mamma ir sashutusi par sho fotografiju... neredzu neko tadu delj ka butu verts likt smaidinjus!

pirms 10 gadiem, 2010.12.20 00:22

ko te veel raxtiit tadus murgus, ja vinjs jau ir atrasts

pirms 11 gadiem, 2009.10.09 10:03

ww

nu brāļa fotogrāfiju var tik skaidri redzēt! :-)

pirms 11 gadiem, 2009.10.03 15:23

Vietējās ziņas