Meklēs attīstības perspektīvas industriālajai zonai Nākotnes ielā 11 4

Uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai liela nozīme ir vietai un tai pieejamajai infrastruktūrai. Gulbenē ir vairākas teritorijas, kas ir piemērotas industriālo zonu attīstībai. Viena no tām ir Nākotnes ielā 11. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē domes Attīstības un projektu nodaļas teritorijas plānotāja Dace Kurša.

"Pašreiz teritorija ir aizaugusi ar kokiem un krūmiem, vietām pārpurvojusies, taču piegulošie ceļi ir sakārtoti, ierīkotas komunikācijas, kā arī tuvu atrodas katlu māja, kas atvieglo siltumapgādes jautājumu, un tranzītiela. Teritorija atrodas netālu no dzīvojamā masīva, kurā mitinās iespējamie industriālās zonas darbinieki," skaidro D.Kurša.

Plānotāja stāsta, ka Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātā iepirkumu konkursa “Madonas, Gulbenes, Cēsu, Valkas novadu un Valmieras pilsētas pašvaldības investīciju piesaistes materiālu izstrāde (tirgus izpētes)” rezultātā SIA “AC Konsultācijas” veiks tirgus izpēti, lai noskaidrotu, kāda veida uzņēmējdarbības attīstības iespējas ir perspektīvajā industriālajā zonā Gulbenē, Nākotnes ielā 11, kā arī izvērtēs investīciju piesaistes iespējas.

"Izstrādāto materiālu plānots ievietot Gulbenes novada domes mājas lapā un iesniegt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, lai ieinteresētu potenciālos vietējos un ārvalstu investorus uzņēmējdarbības attīstībai Gulbenes novadā," atklāj D.Kurša.

Iniciatīvu realizē Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Norvēģijas finanšu instrumentu. Investīciju piesaistes materiālu izstrādi finansēs no projekta līdzekļiem.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

???????????

kad sakārtos apgaismojumu skolas ielas kr un nākotnes kr atkal visiem pofig bēri no rītiem iet uz skolu vajag laikam kādu nelaimi, tad sāks domāt?????????????

pirms 4 gadiem, 2016.02.08 20:09

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

figņa, atkal tu?????

pirms 4 gadiem, 2016.02.08 20:33

oi!

Visa pasaule cenšas iznest industriālās zonas ārpus pilsētas. Arī mūsu pilsētā ir šāds aizsākusms uz Madonas ceļa. Tas būtu neprāts veidot ražošanu turpat guļamrajona tiešā tuvumā. Nākotnes ielas ražošanas zona ir tāds padomju industriālās domāšanas pārpalikums. Kurš muļķis pirks privētos zemes gabalus aerodromā, ja otrpus ielai iebūvēs jebkātu nopietnu rūpniecības objektu. Tie vienmēr ir saistīti ar piesārņojumiem (ne tikai gaisa) - ražošanas un transporta troksni, smaku, putekļiem u.t.t. Sen bija laiks pārskatīt šīs zonas mērķi. BMX trasi jau iebūvējāt. Tā arī turpiniet. Uzbūvējiet slēpšanas trasi

pirms 4 gadiem, 2016.02.08 20:54

Nevar atbalstīt ieceri

Gulbenei jau ir pusratā pamests rūpniecības rajons Brīvības ielā starp abām dzelzceļa pārbrauktuvēm, kur turklāt ir ļoti mazs iedz. blīvums. Kādēļ jāpiesārņp pilsētas visblīvāk apdzīvotā zona???!

pirms 4 gadiem, 2016.02.12 23:04

Vietējās ziņas