Mežā izgāž atkritumus

Kārtējo reizi redakcija saņēma zvanu par izgāztiem atkritumiem, par kuriem neviens neliekas ne zinis. Beļavas pagasta "Mežvidu" māju iedzīvotāja Elīna Jermacāne ir sašutusi par cilvēku rīcību, kuri mežā blakām ceļam, kas ved uz "Mežvidiem", šoreiz pacentušies izgāzt vecas, salūzušas mēbeles.

E.Jermacāne "Dzirkstelei" stāsta un rāda, ka izgāztajās mēbelēs atradusi iespējamā vaininieka dažādus dokumentus: derīgu pasi, medicīnisko izziņu, dažādas bankas kvītis, kas izsniegtas šim cilvēkam.

 

"Apmēram pirms nedēļas mežā tika izgāztas šīs vecās mēbeles. Tajās atradu iespējamā vaininieka adresi, tāpēc domāju, ka reāli šo cilvēku var atrast un, ja viņš ir vainīgs, tad arī sodīt. Rudenī arī tajā pašā vietā bija izgāzti atkritumi. Par tiem ziņoju arī pašvaldībai. Otro reizi pašvaldībai vairs nezvanīju. Zvanīju arī uz "Latvijas valsts mežiem", bet skaidrībā netiku, vai kāds šo problēmu risinās," saka E.Jermacāne.

 

Tā kā atkritumi ir izgāzti "Latvijas valsts mežu" teritorijā, "Dzirkstele" devās uz Valsts meža dienesta Ziemeļaustrumu virsmežniecību un informēja par notikušo. Tur paskaidroja, ka mežniecība sastādīs protokolu, ka ir konstatēts šāds fakts, un nodos to policijai ar lūgumu noskaidrot vainīgo personu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas