Miķeļdienas atrakcijas rada prieku

Gulbīša vidusskolas 2. līdz 4.klašu skolēni Miķeļdienu ir pavadījuši ar dažādām jaukām izdarībām, proti, izvārījuši lielu zupas katlu un izgatavojuši paši savu Miķeli.

3.klases audzinātāja Egita Kaidaga stāsta, ka skolēni strādājuši grupās. Tā kā skolā nemācās neviens bērns ar vārdu Miķelis, tad viena skolēnu grupa no dārzeņiem taisīja galveno Miķeļdienas vaininieku - Miķeli - un viņa draugus no dažādiem dārzeņiem, savukārt citi vārījuši lielu katlu zupas.

2.klases skolniece Amanda Grunte stāsta, ka Miķeļdienā izvārītā saimes zupa no dažādiem rudens labumiem garšojusi lieliski. To ēduši paši un cienājuši arī citus.

 

"Miķeļdienā bija ne tikai zupa. Radās arī kastaņu, zīļu, burkānu un lapu krelles. Miķeļdienā visi čakli rosījāmies, un par paveikto mums ir liels prieks," stāsta Amanda.


Savukārt skolotāja E.Kaidaga piebilst, ka skolā vienmēr tiek atzīmēta Miķeļdiena. Citos gados šajā dienā skolā bijis arī tirdziņš, kurā skolēni tirgo nevis kaut ko veikalā nopirktu, bet gan savus darinājumus vai kaut ko mājās pagatavotu, bet šogad nolēmuši tirdziņu rīkot Mārtiņdienā.


"Svētki izdevās, un bērni pēc padarītajiem darbiem Miķeļdienā bija priecīgi un gandarīti," saka skolotāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas