Mīlestības svētkus izvēlas svinēt ārpus mājām 4

Lai arī Svētā Valentīna diena šoreiz bija pirmdienā, daudzi vakaru izvēlējās pavadīt saviesīgā atmosfērā ārpus mājām. Vairāk foto šeit.

Vecgulbenes muižā, kā novēroja "Dzirkstele" par Mīlestības svētku noskaņu bija īpaši padomāts. Skanēja saksofona mūzika Arņa Grapa izpildījumā. Svinīgs brīdis bija mākslinieces Tatjanas Ābeltiņas aktu gleznu izstādes atklāšana. Jauka noskaņa valdīja viesnīcas kafejnīcā.  

"Dzīvē mīlestības nekad nav par daudz. Priecājamies par atsaucību. Pavadīt vakaru muižā izvēlējās gan gulbenieši, gan tālāki viesi. Cilvēki dejoja, smaidīja un bija mīlestības pilni," "Dzirkstelei" stāsta Vecgulbenes muižas pārvaldniece Iveta Kovtuņenko.

 

Viņa piebilst, ka mīlestības noskaņa viesnīcas apmeklētājus nepametīs visu mēnesi. Visu šo laiku tur būs apskatāma T.Ābeltiņas gleznoto aktu izstāde. "Gaidām ciemos arī pasākumā muižā 8.martā!" rosina I.Kovtuņenko.

Velntīndienā vairāk apmeklētāju nekā parasti darbdienās bija arī citās Gulbenes ēstuvēs - Kantes krogā un kafejnīcā "Rodi", kas atrodas pilsētas kultūras centra ēkā."Cilvēki atpūtās. Guva īpašu noskaņu un izvēlējās maltīti ieturēt kafejnīcā, nevis mājās," "Dzirkstelei" saka abu kafejnīcu īpašniece Iveta Ilva.

 

Gulbenes viesnīcas kafejnīcā "Pērle" pirmdienas vakarā īpaši gaidīti bija pārīši un tie, kas meklē savu otro pusīti. Kafejnīcas īpašniece Vija Vasiļjeva "Dzirkstelei" stāsta, ka Mīlestības dienas svinēšanā "Pērlē" notikusi ģimeniskā noskaņā. Bijis saklāts lielais galds, kafija un šampanietis par brīvu, atrakcijas, savstarpēji laba vēlējumi un īpaši Mīlestības dienas ēdieni kafejnīcas ēdienkartē.

 

"Mīlestības dienu kafejnīcā svinam tradicionāli jau piekto gadu. Vienmēr ir padomāts par ko īpašu," saka V.Vasiļjeva. Viņa piebilst, ka "Pērlē" katru trešdienu vakaros īpaši gaidīti ir tie, kam prātā mīlestība, kam ir blakus mīļotais cilvēks vai arī gribas atrast tādu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

VIP personu rīstiņš. Bet akti skaisti! Lai veicās māksliniecei!

pirms 9 gadiem, 2011.02.16 12:21

nikolajs

atkal šis nodzertās sejas! vai kādreiz viņas pazudīs no pilsētas pasākumiem?

pirms 9 gadiem, 2011.02.16 01:03

Vietējās ziņas