Ministrs Juris Pūce reģionālajā vizītē apmeklēs Gulbenes novadu

Šodien, 7.jūlijā, reģionālajā vizītē vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) apmeklēs Gulbenes novadu. Tās laikā ministram ieplānotas tikšanās ar pašvaldības domes pārstāvjiem, lai pārrunātu pašvaldībai aktuālos jautājumus, tajā skaitā par uzņēmējdarbības veicināšanu, lai mazinātu Covid-19 izraisītās krīzes sekas, un vietējiem uzņēmējiem, kā arī reģiona vadošo uzņēmumu apskate. Par to informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Lai iepazītos ar uzņēmējdarbības attīstību reģionā, ministrs viesosies Gulbenes novada uzņēmumā SIA “Avoti SWF”, kas ir lielākais darba devējs novadā un kurā ir vairāk nekā 500 darbinieku. Ministram plānota tikšanās ar uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Uldi Misiņu, kurš iepazīstinās ar uzņēmuma nākotnes iecerēm un plānoto attīstību, kā arī paredzēta ražotnes apskate.

Tāpat ministrs tiksies ar Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Normundu Audzišu un vietnieku Andi Caunīti, kā arī ar pašvaldības administrāciju. Tikšanās laikā tiks apspriesti aktuālie ar pašvaldības darbību saistītie jautājumi, kā arī tiks runāts par ekonomikas atveseļošanas iespējām un uzņēmējdarbības veicināšanu reģionā.

Tāpat ministram plānota tikšanās ar vietējiem uzņēmējiem, kuri pārstāv mežizstrādes, ceļu būves un metālapstrādes, kā arī kokapstrādes nozares un ir vieni no lielākajiem darba devējiem novadā. Savukārt vēlāk pēcpusdienā ministrs dosies apskatīt atjaunoto Stāmerienas pili.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas