Ministru prezidents apmeklē Skrīveru saldumu ražotni

Šodien, 13.jūlijā, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis apmeklēja Skrīveru saldumu ražotni, kuras īpašnieki ir arī Lizuma SIA „Dimdiņi" saimnieki Iveta un Normunds Audziši.

Tikšanās laikā apskatīja ražotni, kā arī runāja par investīciju piesaistīšanu un Eiropas Savienības struktūrfondu apguvi. Vienlaikus tika spriests arī par situāciju nozarē un runāja par eksporta attīstīšanas iespējām. "Dzirksteli" par to informē uzņēmuma pārstāvis Guntars Šube.  

„Gada laikā esam veikuši būtiskus uzlabojumus ražošanas procesos, iegādājoties jaunas iekārtas un uzlabojot un dažādojot saldumu sortimentu. Šajā gadā turpināsim iesākto un modernizēsim ražotni, gan attīstīsim jaunu produktu līnijas. Tāpēc ministru prezidentu iepazīstinājām ar darbu "Skrīveru saldumi" ražotnē un runājām par tālāko ražotnes modernizāciju un attīstību, īpaši eksportu," stāsta I.Audziša.

 

Uzņēmums "Skrīveru saldumi" darbību uzsāka 2005.gadā. Šobrīd tur ražo 14 dažādu veidu konfekti „Gotiņa", augļus šokolādē, marcipānu šokolādē un īpašus šokolādes saldumus roku darbu izpildījumā. No tiem zināmākie zīmoli ir „Skrīveru Gotiņa", „Gotiņa Pasaciņa", šokolādes sērija „Aspasia".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas