Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mistiskais “Domes kalendārs”

"Dzirksteles" portāla lietotāji forumā aizsākuši diskusiju par viņiem sāpīgu tēmu, paziņojot, ka viņus, iespējams, būs piekrāpusi Babītes SIA "Domes kalendārs".

Firma prasījusi priekšapmaksu par reklāmas ievietošanu kalendārā, kurš joprojām nav saņemts, kaut jaunais gads jau sācies. Reklāmdevēji nesen pa pastu esot saņēmuši informatīvu vēstuli ar paziņojumu: marta beigās - aprīļa sākumā firma ar saviem klientiem sazināsies, lai "atrastu abām pusēm draudzīgu risinājumu". It kā aizbildinās ar notikušo traģisko avāriju, kuras laikā gājusi bojā visa krava ar kalendāriem. Taču krava bijusi apdrošināta. Vai tā ir vai nav patiesība, "Dzirkstelei" nekādu oficiālu apstiprinājumu gūt neizdevās, jo SIA "Domes kalendārs" darbinieki uz tās publiski pieejamo tālruņa numuru neatbild.  

Uz jautājumu, vai SIA "Domes kalendārs" ir saskaņojusi savas darbības ar Gulbenes novada domi, tās priekšsēdētāja Sandra Daudziņa "Dzirkstelei" atbild: "Zinu tikai tik daudz, cik esmu lasījusi "Dzirksteles" portālā. Man nekas nav zināms, nekad agrāk nebiju par tādu uzņēmumu dzirdējusi."


S.Daudziņa informē, ka pērn kalendāru Gulbenes novadam gatavojusi uzņēmēja Ilona Vītola. Šogad savi kalendāri ir tapuši Lizuma un Galgauskas skolām.

 

Izrādās, ka šī tēma aktuāla ne tikai Gulbenes novadā. Reģionālajā portālā "Rekurzeme" Edgars Lākutis pirms gada janvāra sākumā rakstīja, ka viņu pusē SIA "Domes kalendārs" 2012.gadam patiešām izgatavoja kalendāru, sajaucot cilvēkiem galvu, jo daudzi uzskatījuši, ka to veidojusi pašvaldība. Nekā tamlīdzīga!

 

"Domē vēlāk apliecināja - minētā firma patiešām lūgusi firmai piešķirt tiesības izmantot Liepājas ģerboni, kas rotā kalendāru.

 

"Gan domei kārtīgāk jāpārliecinās, kā izmantos Liepājas ģerboni, gan firmām, kas kalendāra gatavošanai devušas savas finanses, vai patiešām tā būs tā dome, kuru domājuši viņi," uzskata E.Lākutis.

 

Šajā pašā portālā pie raksta jau šogad komentārus atstājuši SIA "Domes kalendārs" neapmierinātie klienti ne tikai no Gulbenes, bet arī no Tukuma un Jelgavā. Visi kā viens apgalvo, ka ir samaksājuši par reklamēšanos topošajos šiem novadiem paredzētajos kalendāros, kas pagaidām, visticamāk, dienas gaismu vēl nav redzējuši.

 

 Uzņēmēji SIA "Domes kalendārs" vairs nespējot sazvanīt, jo neviens neceļ telefonu. Reklāmdevēji vēlas saņemt atpakaļ samaksāto naudu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas