Mītisko nakti izbauda aptuveni 1000 cilvēku

Gulbenes kultūras centra logos 12.novembra vakarā gaisma nodzisa tikai pēc pusnakts, kad durvis aizvēra pēdējais apmeklētājs.
Mītiskā nakts kopā ar mākslinieciskās pašdarbības kolektīviem sākās pulksten 19.00 un ilga līdz pusnaktij. Šāds pasākums, kas ļāva ikvienam interesentam ne tikai izstaigāt un apskatīt izremontētās telpas, bet arī vērot, kā mēģinājumos strādā dejotāji, dziedātāji, rokdarbnieki un Tautas teātris, kultūras centrā notika pirmo reizi. Vairāk foto šeit.

"Ar kultūras centra kolektīvu darbu Mītiskajā naktī noteikti iepazinās vismaz tūkstotis cilvēku, ja ne pat vairāk. Cilvēku, kuri sekoja mēģinājumu norisei, bija daudz gan lielajā skatītāju zālē, gan foajē, gan teātra pagrabiņā un citās telpās. Vitas Pētersones vadītais sieviešu kvartets "Sonoros" bija starp pēdējiem kolektīviem, no kura vairāki Mītiskās nakts apmeklētāji nevarēja šķirties. Vadītājai sēžot pie klavierēm un spēlējot pavadījumu, tika izdziedātas daudzas tautā populāras dziesmas," stāsta Gulbenes kultūras centra direktors Egons Kliesmets.

 

Lai Mītiskās nakts laikā kolektīvu rosība ne uz brīdi neapsīktu, iepriekš ticis izstrādāts grafiks.

 

"Šajā pasākumā mums ļoti daudz palīdzēja Jauniešu teātra studijas dalībnieki, kuri interesentus izvadāja pa visām kultūras centra telpām un pastāstīja, kas tajās atrodas šobrīd, kas tajās bijis kultūras centra pirmajos pastāvēšanas gados. Šī jauniešu atsaucība bija ļoti jauka," atzīst direktors.

 

Centra kolektīvs, kam sadarbībā ar Gulbenes novada domes galveno speciālisti kultūras jomā Edīti Siļķēnu pieder šī ideja, uzskata, ka pasākums sevi ir attaisnojis, jo daudzi Mītiskās nakts apmeklētāji atzinuši, ka līdz šim nav bijuši tālāk par lielo skatītāju zāli.

 

(Vairāk lasiet 16.novembra "Dzirkstelē" vai par maksu portālā.)

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas