Mobilajā lietotnē būs iespējams sekot līdzi pasta pakalpojuma rindas virzībai

"Latvijas pasts" paplašinājis mobilās lietotnes funkcijas un turpmāk, piesakoties pakalpojumiem, būs iespējams sekot arī rindas virzībai,  informē "Latvijas pasta" vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone.

Viņa norādīja, ka "Latvijas pasts" līdz šim 84 pasta nodaļās visā Latvijā, tortarp arī Gulbenē, ir ieviesis klientu plūsmas vadības sistēmu "In-Out", kas regulē apmeklētāju kustību uz vietas nodaļā un nodrošina iespēju pakalpojumiem pieteikties attālināti ar mobilās lietotnes starpniecību. Turpinot lietotnes pilnveidošanu, "Latvijas pasts" paplašinājis tās funkcijas, ļaujot ne tikai attālināti saņemt numuriņu interesējošā pakalpojuma saņemšanai, bet arī tiešsaistē sekot līdzi rindas virzībai un uzzināt aptuveno gaidīšanas laiku.

"Ja nepieciešams, kārtas numuru ir iespējams atlikt uz piecām minūtēm vai atcelt. Mobilā lietotne klientu informē brīdī, kad rindā pirms viņa atlikuši trīs numuri un kad pienācis klienta kārtas numurs, attiecīgi norādot arī kasi, kurā tiks sniegts pakalpojums," piebilstV. Danielsone.

"Latvijas pasta" mobilajā lietotnē iespējams izsekot arī reģistrēta sūtījuma ceļam, sameklēt tuvāko pasta nodaļu, noskaidrot tās adresi, darbalaiku un pasta indeksu.

Daudzfunkcionālā klientu plūsmas vadības sistēma "Latvijas pastā" tiek ieviesta pēdējo divu gadu laikā. Pašreiz šādi aprīkota ir 41 pasta nodaļa Rīgā un 43 nodaļas citās Latvijas pilsētās - Aizkrauklē, Alūksnē, Ādažos, Baldonē, Balvos, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Gulbenē, Ikšķilē, Jūrmalā, Kuldīgā, Krāslavā, Ķekavā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Olainē, Preiļos, Rēzeknē, Salaspilī, Saldū, Siguldā, Smiltenē, Talsos, Tukumā, Valkā, Valmierā, Ventspilī.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas