Mudina piedalīties divos konkursos

Ikgadējā Dzejas nedēļa, kas tradicionāli pietuvināta novadnieka Jāņa Poruka dzimšanas dienai, 13.oktobrim, šogad ilgs no 7. līdz 16.oktobrim. Šajā laikā Gulbenes bibliotēkā plānoti pasākumi dažādām gaumēm, piemēram, tikšanās ar dzejnieci Maiju Laukmani, Jāņa Ences fotoizstādes atklāšana, Jērcēnu dzejas teātra izrāde ar Mārtiņa Freimaņa dzeju, kristīgās dzejas un mūzikas vakars, kā arī jaunas grāmatas atvēršanas svētki.

"Gatavojoties šai nedēļai, aicinām „iekustināt" dzejošanas „garaini" un piedalīties divos konkursos. No 1.līdz 13.oktobrim Gulbenes bērnu bibliotēka izsludina īsstāstu konkursu 1. līdz 6.klašu skolēniem „Tava sapņu pasaule jeb Pasaule sapnī". Bērni aicināti nosapņot kaut ko skaistu un uzrakstīt par to īsā stāstiņā, glītā rokrakstā un ne vairāk par A 4 lapas apmēriem. Papildu punkti tiks pieskaitīti par darba vizuālo noformējumu. Darbu iesniegšanas termiņš ir 6.oktobris pulksten 12.00. Pie iesniegtā darba jānorāda autora vārds, uzvārds, skola un klase," informē Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa.

Konkursa darbus vērtēs divās grupās: 1. līdz 3. un 4. līdz 6.klašu audzēkņi. Katrā grupā attiecīgo nomināciju uzvarētājiem - balvas. Labākos darbus publicēs Gulbenes bibliotēkas mājas lapā Dzejas dienu darbu kopā. Interesantāk noformētos varēs apskatīt izstādē Bērnu bibliotēkā.


Konkursa noslēgums - 13.oktobrī pulksten 14.00.

 

No 1. līdz 13.oktobrim Gulbenes bibliotēka aicina piedalīties arī dzejas konkursā „Sapņi sargā sapņotājus". "Katram autoram ir iespēja kļūt par vairāk atbalstīto autoru, aizkustinošākā dzejoļa autoru, jautrākā dzejoļa autoru, īsākā un garākā dzejoļa autoru. Darbus gaidām līdz 6.oktobrim pulksten 12.00 Gulbenes bibliotēkas 2.stāvā vai pa e-pastu "ivetak@gulbenesbiblioteka.lv" . Pie iesniegtā darba jānorāda autora vārds, uzvārds, skola un klase," informē I.Krūmiņa. Par vairāk atbalstīto autoru varēs nobalsot no 10. līdz 12.oktobrim "www.gulbenesbiblioteka.lv", pa e-pastu "ivetak@gulbenesbiblioteka.lv", kā arī ienākot bibliotēkā 2.stāvā.

Darbus vērtēs vairākās vecuma grupās. Tie būs gan skolas audzēkņi, gan autori, kuri jau izauguši no vidusskolas vecuma. Katrā grupā attiecīgo nomināciju uzvarētājiem ir paredzētas balvas un konkursam iesniegto dzejoļu apkopojums poligrāfiskā izdevumā. Labākie darbi tiks publicēti Gulbenes bibliotēkas mājas lapā Dzejas dienu darbu kopā. Konkursa noslēgums notiks 13.oktobrī pulksten 17.00 1. līdz 6.klases skolēniem - bērnu bibliotēkā pulksten 14.00.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas