Multifunkcionālais rotaļlaukums Stāķos pulcē bērnus un jauniešus 8

Paredzētajā laikā - vasaras brīvlaika sākumā - realizēts un nodots ekspluatācijā multifunkcionālais rotaļu laukums Stāķos, informē
Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāja Liena Kazāka.

Projekta ietvaros demontēja novecojušo rotaļlaukumu, labiekārtoja teritoriju un uzstādīja jauno rotaļlaukumu.

"Šobrīd ģimeņu vajadzībām ir pieejama smilšu kaste, šūpoles ar grozu, divvietīgas šūpoles ar sēdekļiem, vienvietīgas un divvietīgas atsperšūpoles, atpūtas soliņi un atkritumu urnas. Rotaļlaukums ir papildināts ar rāpšanās elementiem: alpīnisma sienu, kāpnēm, kustīgo tiltiņu, nošļūcamo ugunsdzēsēju stieni, slīdkalniņu un citiem objektiem. Bērnu drošībai rotaļu zonā ir ierīkots triecienabsorbējošs gumijas segums," atklāj projektu vadītāja.

L.Ķazāka stāsta, ka vasaras saulainajā laikā rotaļu laukums ir ļoti apmeklēts. "Bērni no Stāķu, Šķieneru, Staru ciema ar prieku izmanto daudzveidīgos rotaļu elementus, socializējas un atpūšas svaigā gaisā. Pašvaldība un Stradu pagasta iedzīvotāji pateicas Lindai Starzdiņai par iniciatīvu un ieguldīto darbu projekta pieteikuma sagatavošanā," norāda L.Kazāka.

Projekta „ Multifunkcionāla rotaļu laukuma labiekārtošana brīvā laika dažādošanai un drošai bērnu rotaļu vietas nodrošināšanai Stāķos”  kopējās izmaksas ir 36 428,28 eiro, no tām attiecināmās izmaksas ir 25 000 eiro, attiecīgi 22 500 eiro ir Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējums un 13 928,28 eiro - pašvaldības līdzfinansējums.


Pievieno komentāru

Komentāri 8

Liene

Kāds superīgs segums...... žēl, ka pilsētai tāds nesanāca........

pirms 3 gadiem, 2018.06.28 10:53

!

Pilsētai nav īsta saimnieka, tāpēc arī nesanāk.

pirms 3 gadiem, 2018.06.29 07:51

;)

Es arī lasu,ka Ķazāka un Starzdiņa.Ja es ģimnāzijā šitā rakstītu,skolu nebeigtu.

pirms 3 gadiem, 2018.06.28 19:47

ES

Rotaļu laukuma segums pa mēnesi jau ir bojāts.Pēc mēneša noteikti jau būs bojāts arī viss pārējais .Mūsdienu bērni un jaunieši jau neko nemāk saglabāt.Visu tik lauž un plēš.

pirms 3 gadiem, 2018.06.28 19:34

Pašvaldībai

Cien.draugi! Šim laukumam nav uzliktas zīmes, ne par lietošanu, ne vecuma ierobežojumiem, ne arī kā saudzēt inventāru. Bērni atnāk, kā izdomā, tā arī lieto. Vecāki atnāk, kā izdomā, tā arī lieto. Bērnu laukums ir paredzēts maziem bērniem, bet pusaudžiem vai lielākiem bērniem nav kur palikt. Viņi nesēdēs malā uz soliņiem, neskatīsies...ir redzams, ka bērnu sirsniņas tā vien sitās, lai tiktu paspēlēties. Sagaida tumsu un aiziet spēlēties un dauzīties. Turpat uzreiz pieaugušie klāt, audzinošiem tekstiem un tā, tā, tā...Fakts - projektējot laukumu par bērniem, skolas vecums līdz pusaudži, nav padomāts. Arī viņi ir tikai bērni. Domājiet pie projektēšanas! Uzlieciet svara ierobežojumus, vecuma kategorijas un lietošanas pamācības. Cik dzirdēts, par to jau tika atgādināts pagastā vairākas reizes.

pirms 3 gadiem, 2018.06.28 22:19

santa

tas tak ir bērnu laukums,vai ta tāpat nevar saprast ka tas ir domāts maziem bērniem un nav kauna sēsties lieliem zirgiem bērnu šupolītēs!

pirms 3 gadiem, 2018.06.29 12:04

Aija

Tur vietas mazajiem nav. Lielie skrien un pat neskatās ka tur priekšā divgadīgs bērns uz slidkalniņa augšā paldies dievam ka ātri noreaģēju un noķēru mazo! Visas šūpoles aizņem lielie kauns un galīgi nepārdomāts projekts!
Vairäk vaidzētu tos lielos patrankāt.

pirms 3 gadiem, 2018.06.29 13:59

Vietējās ziņas