Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mundis Žvīriņš saņem „Gada balvu medniecībā 2016” 1

Sestdien, 1.aprīlī, Jaunmoku pilī, Tukuma novada Tumes pagastā, jau trešo gadu Latvijā tika godināti „Gada balva medniecībā” laureāti un pasniegtas gada balvas trīs nominācijās – „Par mūža ieguldījumu medniecībā”, „Par nozīmīgu ieguldījumu medību saimniecības attīstībā Latvijā” un „Par nozīmīgu ieguldījumu medniecībā reģionā”. Par īpašiem nopelniem vietējā Latvijas reģionu mērogā tika pasniegtas desmit balvas ievērojamiem medniekiem vai mednieku kolektīviem. Par to informē Latvijas Mednieku savienības pārstāve Laila Kļaviņa.

"Par nozīmīgu ieguldījumu Ziemeļaustrumu reģionā balvu saņēma Krišjāņa Valdemāra pamatskolas amatu mācības un tehnoloģiju skolotājs Mundis Žviriņš no Lejasciema. Laureāts augsto novērtējumu saņēma par ilggadēju ieguldījumu medību saimniecības attīstībā Gulbenes novadā – gan klubu attīstībā, gan šaušanas sporta popularizēšanā un jauno mednieku apmācībā, gan medību trofeju izstāžu rīkošanā un noformēšanā. Medību kolēģi Mundi Žviriņu raksturo kā cilvēku ar zelta rokām, kurš vienmēr ir gatavs palīdzēt," stāsta L.Kļaviņa.

„Gada balva medniecībā” tika iedibināta kā augstākā atzinība par nozīmīgu ieguldījumu medību saimniecības attīstībā un medību popularizēšanā Latvijas un vietējā mērogā. Balvas iedibināšanas iniciatori ir valstī lielākā un ietekmīgākā mednieku nevalstiskā organizācija „Latvijas Mednieku savienība” (LMS) un pieredzes bagātākais žurnāls medniekiem – MMD („Medības. Makšķerēšana. Daba”).

Ieceres īstenošanā piedalās akciju sabiedrība „Latvijas Valsts meži” un Valsts meža dienests (VMD), finansiālu atbalstu sniedz Medību saimniecības attīstības fonds. Balvas kandidātus izvirzīja LMS reģionālās nodaļas, VMD struktūrvienības, mednieku klubi, kā arī citas organizācijas. Šobrīd Latvijā ir vairāk nekā 22 000 aktīvu mednieku.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas