Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsdienu deju grupai no Gulbenes nepieciešams atbalsts

Gulbeniete Valērija Olekša cīnās Labiedarbi.lv 12. projektu konkursā par sabiedrības atbalstu un finansējumu deju meistarklasu apmeklēšanai un deju tērpu iegūšanai. Jaunietes pārstāvētā deju grupa darbojas jauniešu centrā "Bāze" un dejo tādus deju stilus kā HipHop, House dance un Dancehall.

Projekta pieteikumā Viktorija rakstīja: „Mūsu komandu aicina piedalīties dažādos pasākumos un konkursos. Taču, lai priekšnesumi būtu vēl skatāmāki, vizuāli pievilcīgāki un mēs varētu piedalīties lielāka mēroga sacensībās, mums trūkst deju tērpu. Komandai nākas izmantot ikdienas drēbes vai aizņemties no draugiem, paziņām, karsējmeitenēm."  

Labiedarbi.lv projekta asistente Elīna Sprūde-Nesenberga stāsta, ka projekta īstenošanas rezultātā Gulbenes mūsdienu deju grupa iegūs deju tērpus, kā arī iespēju pilnveidot savas zināšanas un prasmes deju meistarklasēs pie labākajiem dejotājiem-horeogrāfiem Starptautiskajā deju izstādē "Magic Dance Expo 2011".

"Projekta īstenošanai ir nepieciešams 1764 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens idejas atbalstītājs, (bez maksas) balsojot portālā Labiedarbi.lv (http://goo.gl/9Wbbt). Pašlaik projekts ar 1206 balsu mazu/lielu atbalstu atrodas 6. vietā. Balsot par šo projektu iespējams līdz mēneša beigām," aicina  E.Sprūde-Nesenberga.   

 

Projekta asistente skaidro, ka balsošana abos portālos ir sinhronizēta - neatkarīgi no tā, kurā portālā apmeklētājs nobalso par projektu, saņemto balsu skaits automātiski skaitās kopā un ir identisks abos portālos. Aprīļa projektu konkursa kopējais finansējuma fonds ir 7115 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.

 

Sīkāka informācija par projektu Labiedarbi.lv: www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas