Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsu novadniece veiksmīgi piedalās konkursā studentiem par inovāciju

Sabiedrisko attiecību specialiste Liene Krīvena informē, ka pagājušajā nedēļā aizvadītas “Inovācijas dienas studentiem”, kurās notika rakstu konkursa “Vide inovācijām Latvijā” fināls.

"No 10 priekšatlasē izraudzītiem darbiem žūrija kā uzvarētāju izvirzīja darbu par bezatkritumu tehnoloģiju inovatīvu pārtikas produktu izstrādē, kura autori ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti  Andris Freimanis, Rūta Pauloviča (no Gulbenes novada), Santa Šenhofa, Signija Dziļuma, Aija Ruzaiķe," stāsta L.Krīvena.

“Inovācijas dienās” piedalījās ap 120 studentu no visas Latvijas. Viņi veidoja 26 komandas un cīnījās par “Inovatīvākās augstskolas” titulu. To saņēma Rīgas Ekonomikas augstskolas (SSE Riga) komanda. 

"Inovācijas dienas studentiem" 31. oktobrī notika konferenču un atpūtas kompleksā “Ratnieki”. Pieredzējuši inovatīvu biznesa projektu īstenotāji un eksperti pastāstīja par inovācijas jēdzienu un nozīmi uzņēmējdarbībā un dalījās ar savu pieredzi. Savukārt, pildot dažādus uzdevumus, ikvienam bija iespēja pārliecināties, ka inovācija ir radošs process un uzdrīkstēšanās īstenot savas idejas.

Savukārt 1. novembrī dalībnieki viesojās uzņēmumos “Dores fabrika” un “Papīrfabrika “Līgatne””, iepazina to darbību un ikdienu, kā arī  ar tās vadību diskutēja par inovāciju nozīmi, būtību, atšķirīgo to izpratni un dažādo motivāciju tās ieviest savu uzņēmumu darbībā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas