Mūsu novadu apmeklēs labklājības ministre un veselības ministre 5

Labklājības ministre Ilze Viņķele dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Gulbenes novadu, lai tiktos ar pašvaldības vadību un speciālistiem, novada Sociālo dienestu. Par to informē LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brīvmane. Savukārt VM Komunikācijas nodaļas speciāliste Evita Bune informē, ka reģionālās darba vizītes ietvaros Gulbeni un Balvus apmeklēs veselības ministre Ingrīda Circene.

Labklājības ministrei plānota tikšanās ar novada uzņēmējiem.  

"Labklājības ministrijas speciālisti piedalīsies konkursa „Eiropas Gada pašvaldību 2012" otrās kārtas izvērtējumā Gulbenes novadā," informē Z.Brīvmane.

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

tā ir

Nav jau ko tautai teikt. Ministrēm netīk dzirdēt tautu klātienē - pa televizoru runāt drošāk, jo tad ir dūša, ka nav kas runā pretī. ŠĪM DĀMĀM JĀIEDOD MINIMĀLĀ ALGA UN 70 LATU PENSIJA, TAD VARBŪT SAPRATĪS KĀ AR TO GARU VELK TIE PAR KURIEM IR VIŅU PIENĀKUMS NE TIKAI DOMĀT KA KAS JĀDARA, BET VARBŪT REĀLI SĀKTU DARBOTIES UZ TAUSTĀMU REZULTĀTU. TĀTAD SAPROTAMS KĀPĒC NETIEKAS ARCILVĒKIEM- NEKO JAU NEVAR APSOLĪT.

pirms 8 gadiem, 2012.07.31 19:14

rst

Likvidēja slimnīcu, atjaunoja, šie ieradās lai noskaidrotu kas pa lietu notiek, kāpēc te ir slimnīca? :D

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 23:11

urbis

Un ko jūs gribat no viņām dzirdēt? Viņas taču ne par ko neatbild, sasolīs debesu mannā un piena ķīseļus biezā slānī un rīt jau aizmirsīs. Netērējiet velti laiku un savus nervus!

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 19:43

lapiņa

Jā, šīs ir ministres,kurām obligāti būtu jātiekas ar novada sabiedrību,ne tikai nozaru speciālistiem un uzņēmējiem. Gaidām paziņojumu par šo tikšanos.

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 15:22

Jānis

Kāpēc netiks organizēta tikšanās ar irdzīvotājiem?

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 13:21

Vietējās ziņas