Naglenes ielu pagaidām nerekonstruēs 2

Redakcijā ir vērsušies vairāki pilsētas iedzīvotāji, kuri ir sašutuši par Naglenes ielas slikto stāvokli. Tiek pārmests arī, ka, piemēram, Zvaigžņu iela, kas ir daudz labākā stāvoklī, tikšot rekonstruēta, bet par Naglenes ielu neviens nedomājot, taču arī tur dzīvo cilvēki, kam diendienā ir jāpārvietojas pa šo ielu.


Jau rakstījām, ka, realizējot projektu "Uzņēmējdarbībai nozīmīgo ielu rekonstrukcija Gulbenes pilsētā", izveidojies ietaupījums, tādējādi radusies iespēja projektu papildināt ar citu ielu rekonstrukciju un viena no tām ir arī Zvaigžņu iela posmā no Miera līdz Brīvības ielai. Vēl tiks sakārtota arī Robežu iela un Dzelzceļa ielas stāvlaukums. Kāpēc nevarētu sakārtot kādu citu ielu, kas ir sliktākā stāvoklī, novada domē skaidroja, ka to nosaka šī projekta noteikumi, proti, ielai jābūt uzņēmējdarbībai nozīmīgai.


Pilsētas pārvaldes Komunālās saimniecības nodaļas vadītājs Jānis Krastiņš piekrīt, ka Naglenes iela ir ļoti sliktā stāvoklī, taču iepriecināt iedzīvotājus, ka tā tuvākajā laikā tiks rekonstruēta, viņš nevar.


“Protams, cik varēs, labosim šo ielu. Ja šobrīd kaut kur labojam bedres, tās ir bedres, kas ir avārijas stāvoklī. Pavasarī labosim arī Naglenes ielu, taču tā būs tikai kārtējā labošana un ļoti daudz tas neko neatrisinās. Šai ielai ir nepieciešama rekonstrukcija,” saka J.Krastiņš.


Novada domes Attīstības un projektu nodaļas vadītājs Jānis Barinskis informē, ka ir izstrādāts Naglenes ielas rekonstrukcijas projekts. Tiklīdz pavērsies iespēja projektu iesniegt kādā programmā, pašvaldība ir gatava to nekavējoties darīt. J.Barinskis piebilst, ka šī iela ir starp prioritārajām, kas ir jārekonstruē.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

auto

Varbūt pa to naudu, kura tiek ieguldīta bedrītēs, vajadzētu noņemt virsējo kārtu un uzbērt grabuli...

pirms 7 gadiem, 2014.03.24 11:39

Vietējās ziņas