Nāk klajā ar jaunu alu

SIA „Tālavas ķēniņa alus”, kuras alus ražotne atrodas Lizuma pagastā nākusi klajā ar jaunu alus šķirni. Un pašlaik tiek nogatavināta vēl viena jauna alus šķirne.

SIA „Tālavas ķēniņa alus” izpilddirektore Ilze Kamarūte stāsta, ka uzņēmums domā par citām alus šķirnēm, lai tiktu apmierinātas visu pašdarinātā alus cienītāju gaumes. Tagad alus cienītājiem ir iespēja baudīt “Vilkaču alu” - biezu, tumšu un stipru. Šī alus sastāvā īpatnējo garšu dod grauzdētais iesals un apiņu daudzums, un tas tāpat kā citas alus šķirnes arī tiek raudzēts ozolkoka kubulos.


“Skatīsimies, vai šim alum būs pieprasījums. Tas ir gaumes jautājums. Ir tādi, kam tas garšo, jo šis alus ir ar grauzdējuma garšu, bet citiem labāk patīk gaišais alus. Nav iespējams uzbrūvēt alu, kas garšotu pilnīgi visiem, un nav iespējama arī otra galējība - uzbrūvēt alu, kas negaršo nevienam,” saka I.Kamarūte un piebilst, ka alus ir pieejams dažādos tilpumos, bet jauninājums ir tas, ka tagad alus ir nopērkams arī 0,5 litra stikla pudelēs.


Alu var nopirkt Rīgā, Lizumā, un varbūt tas parādīsies arī Gulbenē, bet uzņēmumam vēl ir jāveic sarunas ar veikalu tīklu. Tāpat uzņēmums plāno darbā pieņemt darbinieku.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas