Nākamajā gadā “Kaut kas jauks”

Gulbeniete Iveta Krūmiņa savas literārās daiļrades cienītājiem 2010.gadā ir sarūpējusi kaut ko jauku. Tas ir viņas stāstu krājums, kam dots nosaukums "Kaut kas jauks". Tā atvēršanas svētki plānoti 28.janvārī.

"Grāmatas nosaukums radās spontāni tad, kad strādājām pie tās satura sakārtošanas. Lielākā daļa izdevumā ievietoto stāstu ir humoristiski, tāpēc šajā laikā tie šķiet jauki un liek lasītājiem pasmaidīt," saka grāmatas autore.  

Grāmatā būs 13 nodaļas. I.Krūmiņa stāsta, ka 13.nodaļa no pārējām 12 būs atšķirīga, jo tajā aprakstītas ikdienā novērotas situācijas, kas pēc tam Ivetai radījušas pārdomas un likušas izdarīt dažādus secinājumus un spriedumus.

 

I.Krūmiņai šī būs piektā grāmata, neskaitot literāros kopkrājumus "Autogrāfs" un "Autogrāfs Divi", kuros arī ir publicēti viņas darbi. Jaunais stāstu krājums tiks iespiests Vītola izdevniecībā. Pēc paša iniciatīvas arī bijušais gulbenietis Nikolajs Gorkins, kurš tagad dzīvo Balvos, ir izdevis I.Krūmiņas divus stāstus krievu valodā. Grāmatas nosaukums ir "Krahoļa" ("Sīkaļa|).

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas