Nākamnedēļ Balvu slimnīcā uz pediatrijas nodaļas rēķina izveidos vēl vienu nodaļu Covid-19 pacientiem 7

Nākamnedēļ, 1.novembrī, Balvu slimnīcā uz pediatrijas nodaļas rēķina tiks atvērta vēl viena nodaļa Covid-19 pacientiem, aģentūru LETA informēja Balvu novada pašvaldībā.

Oktobra sākumā, strauji pieaugot Covid-19 hospitalizēto pacientu skaitam slimnīcās, Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība atkal atvēra Covid-19 nodaļu Balvos ar 14 gultasvietām. Ņemot vērā, ka strauji pieaug stacionēto Covid-19 pacientu skaits un Covid-19 nodaļas 100% noslodzi, ir pieņemts lēmums par papildu gultu atvēršanu.

Tāpēc nākamnedēļ Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība Balvos atvērs papildus nodaļu ar desmit gultām Covid-19 pacientiem.

Covid-19 nodaļa tiek atvērta, pārprofilējot pediatrijas nodaļu. Slimnīcā skaidro, ka pediatrijas profils netiek slēgts, tas ir integrēts terapijas nodaļā, kā tas bija arī iepriekš.

Slimnīca arī norāda, ka Covid-19 pacienti ar pozitīvu testu uzreiz tiek nogādāti uz Covid-19 nodaļu, neizmantojot uzņemšanas nodaļu. Līdz ar to nav pamata raizēm par iespējamo saskarsmi uzņemšanas nodaļā ar šiem pacientiem.

Jau ziņots, ka šīs nedēļas sākumā vairākos stacionāros, kur atvērtas gultas Covid-19 pacientiem, tās ir pilnībā aizpildītas. Šāda situācija ir Balvu slimnīcā, Ludzas medicīnas centrā, Kuldīgas un Bauskas slimnīcā, Cēsu klīnikā un Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā.

Vairākos stacionāros - Kuldīgā, Balvos, Tukumā un Liepājā - 100% noslodze ir arī Covid-19 intensīvās terapijas gultām.

Visos reģionos, izņemot Vidzemi, Covid-19 pacientiem pielāgoto gultasvietu noslodze pārsniedz 80%. Lielākā tā ir Latgales slimnīcās, sasniedzot 93%.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

????????????

kaut tu pati izstieptos. A bērnus kur varēja likt?Protams jāpārkārto nodaļas.

pirms mēneša, 2021.10.28 16:27

!!

Gulbenē visa slimnīca klusa un tukša............liec ko gribi......

pirms mēneša, 2021.10.28 18:07

Gulbenes slimnīca varētu būt vieta kur ārstēt cilvēkus.
Žēl, ka viss ir tukšs un kluss.
Realitāte...

pirms mēneša, 2021.10.29 02:07

...

Es arī par to domāju, kāpēc Gulbenē stāv tukša ēka, un pa TV ziņo , ka nav vietas. Ļoti interesē- cik Balvu slimnīca ir gultas vietu- kādas slimības , cik gultas aizņēmušas.... Nesaprotu, kāpēc slimniekus nevar likt tukšajās palātās? Skatos seriālu Betija, tur nekad darbinieki tik daudz nestaigā, kā pa TV rādītajos klipos, bars darbinieku staigā tik uz priekšu un atpakaļ raidījuma laikā. Kāpēc slimnīcas redzot savu konkrēto situāciju, ātri nereaģē. Gaida, kad MK dos rīkojumus (viņi par saviem privātārstiem tālāk neko nezin un nespēj izdomāt). Šajā visā liekas interesanti, vajadzēja pie ārsta- ģimenes ārste dzīvojas pa ārzemēm, un pieraksts ļoti tālu, garas rindas. Pieteicos pie ārstiem privātklīnikā, ātri, operatīvi, tā it kā tur covida nemaz nebūtu.

pirms mēneša, 2021.10.29 08:41

Lauķis

Traki jau ir, antivakseri uz slimnīcām rāpo no visām pusēm !

pirms mēneša, 2021.10.29 09:58

Pāķis

Aizmirsi vēl piebilst vakserus, t. sk. TU, tie taču arī slimo!

pirms mēneša, 2021.10.29 10:53

Vietējās ziņas