Nākamnedēļ gaidāms lietus, arī slapjš sniegs

Šajā nedēļā naktīs jau piedzīvojām krietnu salu. Rīta stundās dažviet uz peļķēm un nelielām ūdenskrātuvēm bija vērojama pat plāna ledus kārtiņa. Taču nākamnedēļ laiks mainīšoties.

Jau rīt laika apstākļi pasliktināsies - līdz pat 14.novembrim gan naktī, gan dienā ir gaidāms lietus. Sinoptiķi saka, ka 13. un 14.novembrī ir iespējams arī slapjš sniegs. Gaisa temperatūra gan šajās dienās nedaudz paaugstināsies. Dienā tā būs plus 5, plus 7 grādu robežās, naktī nedēļas sākumā - plus 5, plus 6 grādi, 12. un 13.novembrī - 0, plus 2 grādi.

 

Otrajā dekādē pārsvarā gaidāms mākoņains laiks ar nokrišņiem - galvenokārt lietu un arī slapju sniegu. Pūtīs mērens vējš. Gaisa temperatūra naktī būs mīnus 2, plus 3 grādu robežās, dienā - no mīnus 1 līdz plus 4 grādiem. Dekādes otrajā pusē ar ziemeļrietumu vēju ieplūdīs auksts gaiss un gaisa temperatūra pazemināsies. Naktī tā būs no 0 līdz mīnus 5 grādiem, savukārt dienā - no mīnus 1 līdz plus 4 grādiem.

 

Trešajā dekādē gaidāms aukstāks laiks. Sinoptiķi prognozē, ka tad varētu uzsnigt arī pirmais sniegs. Mākoņu daudzums samazināsies, pūtīs mērens ziemeļrietumu, ziemeļu vējš. Gaisa temperatūra naktī būs mīnus 1, mīnus 6 grādi, dienā - mīnus 2, mīnus 3 grādi. Dekādes pašās beigās gaisa temperatūra naktī var noslīdēt līdz mīnus 4, mīnus 9 grādiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas