Nākotnes ielas iedzīvotāji sūdzas par dīkstāvi 4

Kāds Nākotnes ielas iedzīvotājs ar “Dzirksteles” starpniecību vēlas noskaidrot, kāpēc apstājušies darbi pie mājas Nākotnes ielā 2/3.

“Pamests likteņa varā! Trešo nedēļu nekas nenotiek - nav stāvlaukuma, ietve nesakārtota. Vai aizmirsuši par mums? Varbūt ir citi objekti, kur devušies strādnieki strādāt, tāpēc te nekas nenotiek? Tūlīt būs ziema, sniegs,” saka Nākotnes ielas iedzīvotājs.

Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane norāda - nav tiesa, ka trešo nedēļu nekas nenotiek, jo 11.oktobrī vēl notika bruģēšanas darbi, kas šobrīd ir apstājušies, bet tiks atsākti šīs nedēļas beigās, jo apakšuzņēmējam, kas veic šos darbus, ir steidzami jānoslēdz kāds cits objekts.

“Bet vēlamies piebilst, ka neesam apmierināti ar bruģētāju darbu, jo aiz sevis nesavāc atkritumus - gan celtniecības, gan sadzīves, darbs tiek veikts haotiski. Savukārt par citu darbu izpildi iebildumu nav. Jāatzīmē, ka pagājušajā nedēļā šajā objektā norisinājās ielu horizontālo apzīmējumu ieklāšana un ceļa zīmju uzstādīšana, līdz ar to izskanējušajam viedoklim par pauzi darbos trīs nedēļu garumā nav pamata,” saka G.Kalmane.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ui

Viss ir kārtībā,beidz sūdzēties! Arī citos objektos jāstrādā. Man tas netraucē,ka nedaudz apstājās darbi.

pirms 3 gadiem, 2018.10.24 10:07

..

Ja reiz piekrita uzņemties šo objektu,tad lai arī pie viņa strādā, nevis pabeidz steidzami citu! Nekādas kārtības. Beigu beigās visu izdarīs ātri un nekvalitatīvi un būs super ar sagrābtajiem objektiem.. Drīz ziema, salā visu sataisīs un jau nākamgad pēc ziemas viss būs vējā.

pirms 3 gadiem, 2018.10.24 14:16

!!! -..

Tieši tā - sagrābjas objektus, bet strādnieku ta nav! Es arī nebūtu sajūsmā ja pie manas mājas rudenī sāktos kaut kădi haotiski darbi.

pirms 3 gadiem, 2018.10.24 15:05

Tam !!!

Par bruģējuma kvalitāti Nāčā sūdzēties nedrīkst. Visu cieņu puišiem! Nostrādāts ļoti kvalitatīvi. Ko nevar teikt par vietējo licēju pilsētā sastrādātajiem brīnumiem iepriekšējos gados.

pirms 3 gadiem, 2018.10.29 17:39

Vietējās ziņas