Neatkarīgā deputāta statuss vai poza? 13

14.jūlija "Dzirkstelē" rakstā "Kļūst par neatkarīgu deputātu" ir neprecizitāte. Pareizi jābūt, ka Gulbenes novada domes deputāts Māris Raģelis turpmak lēmumus pieņems neatkarīgi, taču joprojām viņš arī konsultēsies ar Zaļo un zemnieku savienību, no kuras saraksta ievēlēts šajā pašvaldībā. Uz to "Dzirkstelei" norāda M.Raģelis.

Gulbenes novada domes deputāte Saulcerīte Indričeva no Zaļo un zemnieku savienības "Dzirkstelei" saka, ka M.Raģeļa pašsludinātais neatkarīgums domē esot "iztaisīta poza".

 

Viņa bilst, ka arī M.Raģelis ir parakstījis koalīcijas līgumu kā viens no 12 deputātiem, kas pārstāv četrus partiju sarakstus. Doma bijusi tāda, ka šie 12 cilvēki jutīsies pārliecināti cits par citu un zinās, ka pārstāv vienotu pozīciju. Izrādījies, ka tā gluži nav.

 

S.Indričeva uzskata, ka citādi domājošajiem nevajadzēja slēpt savu viedokli jau pašā sākumā, nevis darīt to zināmu pārējiem vēlāk. Viņasprāt, tāda rīcība ir nesolīda.


"Ja cilvēks nepiekrīt, tad pasaka. Tāpēc jau cilvēkam mēle mutē ir dota, lai pateiktu, visiem pārējiem 11 deputātiem klātesot. Un nav nekādas aizvainojuma sajūtas!" saka S.Indričeva. No partijas M.Raģelis projām iet negribot, tā viņš esot paskaidrojis kolēģiem.

"Viņš var darīt, kā grib. Man tas neliekas nekas fatāls. Mēs nemeklēsim kašķi tur, kur viņa galīgi nav. Lai viņš sastāv partijā, lai darbojas. Bet lielākos un svarīgākos lēmumos mēs vienkārši zinām, ka īsti nevar uzticēties," saka S.Indričeva.

 

Tajā pašā laikā viņa atzīst, ka, protams, arī turpmāk M.Raģeli aicinās piedalīties Zaļo un zemnieku savienības rīkotajās deputātu sapulcēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Vija

Es tā muļķigi biju iedomājusies, ka tiek vēlēta izpildvara, nevis politiskā vara. Nu kādas koalīcijas, ja jārisina saimnieciskie jautājumi novada attīstībai un cilvēku labā.

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 12:17

mmm

kamerr bija priekshveeleeshanu ciinjas, tikmeer Ragjelis paarliecinoshi starteeja no un par "zaljajjiem", kaa dabuuja kreeslu, taa "aste gredzenaa" :D

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 11:28

nepatik

Izskatas, ka te Ragela saime sapulcejusies, tak nekeriet krenki, gan jau savu labuminu izsitisiet ka jau vienmer!

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 09:31

,,,,

Viss ir pareizi, M.Raģelis ir viens no pirmajiem, kurš ir sapratis, ka nebūs strādāšanas ar šo jauno vadību. Malacis, ka ir savs viedoklis un neslēpj to. S.Indričeva gan laikam dara tikai to, ko liek partija, pašai galviņa blonda, blonda...

pirms 11 gadiem, 2009.07.15 09:08

Miks

Kas ir S.Indričeva, vai ZZS poļitruks, ja vienmēr bāžas ar savu komentēšanu

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 22:49

Ritiņa

Nav bail Dieva vārdu mutē ņemt un zaimot? :)

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 22:08

kad laulībā viens piekrāpj, parasti cilvēki šķiras, bet ir arī tādi, kas turpina krāpt un vēlas, lai citi akceptē.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 22:06

Ritiņai-Dinītei

Nu uzrtaksti vēl kādu samazgu gabalu. Gan jau kāds tur augšā seko visam, ko esi sarunājusi.
Dievs nav mazais bērns, visi saņems pēc nopelniem.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 21:15

johaidī!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Labāk jau uzreiz būtu pieķēries Stjopam pie rokas un neatlaidies no tās. Tagad sēdes ZZS sēdēs un ziņos par visu TP. pretīga stratēģija. Es te gudrais, es te ar savu viedokli. Tad nesēdi nevienā partijā un necilā velti rokas. Varēja būt cits cilvēks nevis hameleons. Ka nezin kad un kurā brīdi pārmetīsies citā krāsā. Bet varbūt opozīcijai ir sava stratēģija, kā sagraut valdošo koalīciju. Riebjas tādi cilvēki. Par tādiem mēdz teikt, ka izlūkos ar tādu iet ir bīstami, nekad nevar zināt, kas notiks nākamajā brīdī. Turies, Sandra, ka tev visbeidzot Stjopas izraudātais duncis neiespraužas mugurā. Un viņš pats, oranžo karogu vicinādamas, dosies iesilditā krēsla virzienā. Vietnieku taču savējo jau iebīdīja. Neko nevar zināt, kas te notiks tālāk. Neuzticami cilvēki. Kas to būtu domājis, ka mazajā Gulbenē arī ir tik netīra politika.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 19:46

tirzmalietis

es tieši balsoju par zemniekiem un tam tagad stukačam ieliku plusiņu. esmu vienkārši šokā ceru, ka vēlētāji uz nākošajām vēlēšanām atcerēsies nodevējus. lai veicās jaunajai vadībai.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 19:12

Ritiņa

Vēēē, Lētais! Tu par sevi daudzskaitlī izsakies? Gluži kā Pēteris Pirmais. Lai justos gudrāks un vīrišķīgāks, ja? Savās acīs, protams. Skaties, ka Tava inde nenodara pāri pašam. Pēterim ar' likās, ka Katrīna vainīga, bet patiesībā, visticamāk, šnabsts saēda smadzeni. :)

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 18:52

zzzz

Tas ir apsveicami ka kadam bus savs viedoklis, nevis kaujamu aunu bars.

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 17:51

Vēlētāji

Nu tagd jau Dzirkstele kātrā numurā 8-9 O.Dumiņas politiskie pamfleti lasāmi. Jauns jājamzirdiņš ir Māris R. Pareizi viņš izdarīja, ka aizgāja no tiem plānā galdiņa urbējiem. Katram ir jābūt savam viedoklim, neatkarīgi no paraksta. Paies laiciņš un tā "koalīcija" sabruks kā kāršu namiņš. Šito koplīguma sērgu ievazāja novadā no Rīgas. Mēs taču redzam, kā viņi tur nemitīgi ecējas. Tagad to teātri redzēsim arī mūsu deputātiņu izpildījumā. Katrs no Jaunā laika deputātiem ir vairākas reizes ar parakststu zvērējis uzticību savai laulenei. Tikai pēc laiciņa to zvērestu ir pārkāpis un ņēmis jaunu lauleni. Kā tad šoreiz ar nodevību?

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 17:38

Vietējās ziņas