Nedēļas nogale Gulbenes novadā: traucē sabiedrisko kārtību, zog un nelieto atstarotājus 1

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka Gulbenes iecirkņa apkalpojamajā teritorijā laika posmā no 17. līdz 20.oktobrim reģistrēti 36 notikumi. Reģistrēti pieci gadījumi, kad personas alkohola reibumā, atrodoties sabiedriskā vietā, traucējušas sabiedrisko kartību; trīs gadījumos  personas tika nogādātas dzīvesvietā, divos – Balvu atskurbtuvē. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi, kur transportlīdzekļu vadītāji uzbraukuši uz ceļa braucamās daļas izskrējušiem dzīvniekiem. Tāpat reģistrēti vairāki sadzīves konflikti, kuri atrisināti pirms vai policijas ierašanās laikā. Saņemti vairākumi izsaukumi par mantas bojāšanu, satiksmes drošības neievērošanu un sabiedriskās kārtības traucēšanau, taču, ierodoties policijai, informācija neapstiprinājās.

18.oktobrī Gulbenē ar krāsu sabojāta, apzīmēta daudzdzīvokļu mājas siena un logs. Policija skaidro notikušā apstākļus un materiālos zaudējumus.

18.oktobrī saņemta informācija par divām personām, kuras diennakts tumšajā laikā ceļa Smiltene-Gulbene 37.kilometrā pārvietojās pa ceļa braucamo daļu bez jebkāda veida atstarojošajiem elementiem. Policija veica audzinoša rakstura pārrunas, kā arī noformēja administratīvā pārkāpuma protokolus. Par gājējiem noteikto pienākumu pārkāpšanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu no 7 līdz 30 eiro.

Laika posmā no 19. līdz 20.oktobrim Gulbenes novadā no neaizslēgta īpašuma nozagts neejošs un nereģistrēts motorollers. Materiālie zaudējumi - 100 eiro.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

John

Tie paši d@lb@jobi kas apzīmēja māju, apzīmēja paneļus pie "Alfas" stāvlaukumā. Alfas teritorijā ir videonovērošana, iespējams ka kamerās var redzēt "gleznotājus". Pašvaldības policija varētu iekļaut arī Alfas stāvlaukumu savā maršrutā. Gandrīz pēc katrām brīvdienām ir jālasa sasisti pudeļu stikli un plastmasas pudeles stāvlaukumā.

pirms gada, 2019.10.22 09:32

Vietējās ziņas