Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Negūst cerēto atsaucību 6

Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes komiteja arī šogad līdzīgi kā iepriekšējos gados organizēja pasākumu "Maizes diena" novada maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm. Diemžēl šogad labā iecere neguva atsaucību, jo bija ieradušās tikai divas māmiņas, lai gan komitejas rīcībā ir informācija par šādām 80 ģimenēm. Vairāk foto šeit.

Pasākumā gardus cienastus ģimenēm bija sarūpējušas pavāres Valentīna Kaļva, Ausma Pape un SIA "Mācību centrs "Austrumvidzeme"" konditoru grupas deviņi cilvēki, kā arī Lizuma pagasta SIA "Dimdiņi" saimnieks Normunds Audzišs. Koncertu bija sagatavojuši Bērzu sākumskolas skolēni skolotāju Sarmītes Ielejas un Arnitas Zipovas vadībā. Jāpiebilst, ka šī skola vienmēr ir atbalstījusi "Maizes dienas" pasākumu.

 

"Ja sākotnēji daudzi cilvēki apzīmējumu "maznodrošinātais" uzskatīja par apkaunojumu, tad tagad tā ir mūsu ikdiena. Arvien mazāk kļūst to cilvēku un ģimeņu, kas uzskatāmas par labi nodrošinātām, tāpēc nav saprotams, kāpēc šogad nebija atsaucības. Mēs to bijām iecerējuši kā nelielus svētkus šīm ģimenēm. Šobrīd apsveru, vai nākamajā gadā vēl rīkot šādu pasākumu," saka Gulbenes komitejas izpilddirektors Sīmanis Homčenko.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

!

Spriedelēt var tie,kuri nekad nav tikuši pazemoti sava sociālā stāvokļa dēļ.Kad nejauši nonācu trūkumā un pirmo reizi mūžā mēģināju lūgt saviem trim bērniem brīvpusdienas pagastmājā,tad pirmais šņāciens bija- vajadzēja domāt un tad baru dzemdēt!
Jūs domājat,tas aizmirstas?Tas vajā visu mūžu.NEKAD,NEMŪŽAM VAIRĀK NEESMU NEKO LŪGUSI.Grauzīsim paši akmeņus ,bet neļausim savus bērnus pazemot.Arī šādi-pa visu novadu demonstrēt.Nē.Nekad.
Paldies ,protams,ziedotājiem.Man liekas,šādi pasākumi patiešām nav tādā veidā jāreklamē.Atbalstīt un pabarot ģimenes var arī bez publicitātes.

pirms 8 gadiem, 2011.10.20 19:26

to: kristīnei

Kāpēc jākaunas no tā, ka esi maznodrošināts vai bezdarbieks? Ikviens var par tādu kļūt jebkurā brīdī. Tu taču neesi noziedznieks tāpēc, ka tev ir daudz bērnu un šobrīd nav pietiekami līdzekļu. Cilvēki centās darīt labu, bet izrādās, ka nevienam nevajag, jo pietiek jau pārtikas paku. Statuss "maznodrošināts' ir noteikts ar likumu. Tad jau drīzāk cilvēkiem, kas lūdz ziedot, ir jājūtas slikti, jo viņi lūdz palīdzību. Lūgt vienmēr ir grūti. Turklāt, ja apkārtējie norāda, ka būt maznodrošinātajam vai lūgt ir pazemojums, tad tas arī rada negatīvu sabiedrības attieksmi. tad jau ir jākaunas iet arī uz zupas virtuvi. Nu drusku vajadzētu mainīt domāšanu un nerādīt ar pirkstu uz tiem, kas dzīvo sliktāk, bet uztvert viņus kā sabiedrības daļu. Tāpēc, ka viņiem ir mazāk naudas, viņi nav ne par vienu gramu sliktāki par tiem, kam ir daudz naudas. Un tāpēc viņiem nav jākaunas it nemaz!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.10.20 14:04

Vajag domāt kā korekti un neaizskaroši uzaicināt.....diemžēl šitas klibo....

pirms 8 gadiem, 2011.10.20 09:01

kristīne

Tas ir briesmīgi, kad publiski tiek aicinātas maznodrošināstās ģimenes un pasākuma foto tiek ievietoti visu apskatei ( lūk tu un tavi bērni ir trūcīgie).

pirms 8 gadiem, 2011.10.20 07:52

Nu ja aicina, ar domu - mazdrošinātie - es pat teiktu, ka tas ir cilvēktiesību pārkāpums....jo kā tas tagad izskatīsies - sanākuši un nu tik tagad varat ēst, jo jums jau mājās nekā tāda nav! Loģiski? Turklāt, daudzas ģimene noteikti pat fiziski netiek uz šo pasākumu.

pirms 8 gadiem, 2011.10.19 18:54

Vietējās ziņas