Neizpilda līguma termiņu 6

Jaungulbenes tautas nama rekonstrukcija atbilstoši līgumā ierakstītajam bija jāpabeidz 16.oktobrī, bet šobrīd ir skaidrs, ka līdz brīdim, kad kultūras iestādē varēs pulcēties pagasta iedzīvotāji, vēl ir tālu.

Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs stāsta, ka Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītais svinīgais pasākums 18.novembrī notiks Jaungulbenes arodvidusskolas zālē, lai gan sākotnēji bijis iecerēts renovētajā un gaišajā tautas namā.

 

"Līdz īstenībai vēl ir tālu, jo esam tikuši tikai zem jumta. Nav nomainīti ne logi, nav sakārtota apkures sistēma, ne arī ēkas fasāde. Kavējas arī iekšdarbi. Saprotu, ka SIA "RCI - Gulbene" ir daudz objektu, kur norit darbi, bet tā vien šķiet, ka firmai nepietiek strādnieku," spriež A.Vasiļjevs.

 

Uz jautājumu, kad tautas nams varētu būt gatavs, esot tikai viena atbilde, ka kaut kad jau būšot.

 

Mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi jaunajā darba sezonā mēģinājumiem izmantos gan pirmsskolas izglītības iestādes, gan arodvidusskolas telpas, tāpēc to darbība netiks traucēta.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

būvniece

kapēc " Dzirkstele" neinformē novada iedzīvotājus par vidzemes Būvnieka laikā nepabeiktajiem un sliktā kvalitātē veiktajiem darbiem,pie tam, tādu
objektu šim būvniekam bija daudz. dzirkstele strādā vienpusīgi, vai kāda interesēs.

pirms 9 gadiem, 2011.09.22 14:31

Tā RCI kvalitāte ir hmmm vairāk kā zem kritikas,vēmiens jau nāk par Gulbenes kūltūras centru.

pirms 9 gadiem, 2011.09.21 22:17

ods

Darbu nedrīgst sasteigt ,citādi būs sa***s darbs un materiāli .

pirms 9 gadiem, 2011.09.21 20:51

mūdzis

Visu celtnieku nelaime!Sagrabj objektus kaut gan zin ka neizpildīs līgumu un tāpat zina labi ka pašvaldība īstenībā viņiem neko nevAR IZDARĪT!UN TĀ VISUS ČAKARĒ AUSTIŅĀ UN NIRDZ!

pirms 9 gadiem, 2011.09.21 18:44

Vietējās ziņas