Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neļauj deputātam Intaram Liepiņam atteikties no algas par labu bērnudārzam 9

Noraidīta vietējā deputāta Intara Liepiņa iniciatīva atteikties no savas pašvaldības budžetā ieplānotās algas 3600 eiro, novirzot šo summu Lejasciema bērnudārzam sporta inventāra iegādei.
Janvāra finanšu komitejas sēdē iniciatīva neguva atbalstu. Par I.Liepiņa priekšlikumu nenobalsoja neviens no 7 finanšu komitejas locekļiem. Līdz ar to deputāta iniciatīva netiek virzīta apstiprināšanai domes sēdē.
Pašvaldības Juridiskās nodaļas vadītāja Sanita Mickeviča sacīja, ka deputāta piedāvājuma būtība ir “pretēja budžeta plānošanas principiem”. Deputāte Ilze Mezīte teica, ka I.Liepiņa iniciatīva “ir patiesībā apsveicama”. Viņa gribēja zināt, par cik ilgu laika periodu deputāts vēlas atteikties no savas algas, novirzot to bērnudārzam. S.Mickeviča teica, ka runa ir par potenciālo deputāta pusgada atalgojumu, par precīzu summu un tieši te esot pretruna ar budžeta plānošanas principiem.
Pašvaldības Grāmatvedības nodaļas vadītāja Aija Kļaviņa paskaidroja, ka deputāts var ziedot savu algu, bet citādā veidā. S.Mickeviča norādīja, ka ziedot var, tikai ievērojot likumu “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā”. A.Kļaviņa teica – I.Liepiņam katru mēnesi ir jāaizpilda  deputāta darbu tabele, jo pēc tās tiek aprēķināta alga katru mēnesi, un katru mēnesi no šīs algas ir arī jāsamaksā sociālais nodoklis.
Deputāts Normunds Mazūrs pauda, ka šim jautājumam tiekot veltīts pārāk daudz laika. Ja cilvēks vēloties un viņam ir līdzekļi, var ziedot, savukārt domei atliek tikai nobalsot par ziedojuma pieņemšanu - neesot ko te “smukumus taisīt”. “Esi nopelnījis – ziedo!” sacīja N.Mazūrs. Taču viņš nesaprotot konkrēto situāciju, “ņemot vērā, ka cilvēkam ir bezdarbnieka statuss”.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Otomārs

Man liekas, ka 360 par pir.anu ir nenormāli liela alga mēnesī, bet, ja 3600, tad jāmeklē mēslu dakšas un jāsatiek tie, kuri šādu ārprātu izdomā, tie, kuri šādu vājprātu atļauj , un, protams, tas, kurš nebaidās šādu izlaupīšanu paņemt uz savas ādas-galvas.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.12 17:35

ahu

Ja Liepiņam ir 3600 tad kāpostam droši kādi 6000

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.12 18:25

Igo

Es domāju, ka viss pareizi. Ja, cilvēks saņem algu(naudu), Dome to nevar novirzīt citur, kā tikai tā cilvēka kontā. Pēc tam viņš ar savu naudu drīkst rīkoties kā grib. Ja grib ziedot, lai skaita bērnudārza kontā, vai arī uzdāvina kādas rotaļlietas.utt.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.12 19:21

???

Tieši tā arī ir.
Un ko gan gaidīt no cietuma apsargiem, lietvežiem un bezdarbniekiem. Tādus paši ievēlam un tad nu tā arī ir.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.13 09:22

Vigo

Sāls jau ir citur - nevar saņemt bezdarbnieka pabalstu un vienlaicīgi samaksu par deputāta darbu, tāpēc tādas "iniciatīvas".

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.12 19:39

Janka

Tieši tā arī tur notiek. Vairāki bijušie pagastveči atteicās no savām "nelielajām" priekšlaicīgajām pensijām un saņēma vairāku tūkstošu pabalstus katru mēnesi. Cik atreros, bija Raģelis un Strads, bet bija vēl arī citi (kopā 6 vai 7).

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.13 10:40

he he

vienmēr kaut kāda izrādīšanās. Ja ziedo, tad ziedo, bet nereklamējies ... Bet tā jau te dara visi novada domē... kaut ko pateikt, bet neizdarīt, kaut ko skaisti notēlot, bet domāt citādāk.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.12 20:30

milla

Ielūgums uz seksa klubu
---
http://kisstok.com

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.13 08:00

Vietējās ziņas