Neņemot vērā ierobežojumus, jaunieši turpina pulcēties arī Gulbenes novadā 10

Kontrolējot ārkārtējās situācijas ierobežojumu ievērošanu, Valsts policija dodas regulārās pārbaudēs un apseko iedzīvotāju iecienītākās atpūtas vietas. Visbiežāk pulcēšanās un distancēšanās noteikumus ignorē tieši jaunieši. Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policija kādā Gulbenes tuvumā esošā viesu namā konstatēja pulcēšanos privātā pasākumā.

“13. februārī tika saņemta informācija par to, ka Gulbenes pusē kādā viesu namā notiek privāts pasākums. Pārbaudot saņemto informāciju, konstatēts, ka viesu namā atradās sešas personas no dažādām mājsaimniecībām. Šīm personām izskaidrots, ka tās pārkāpj valstī noteiktos ierobežojumus, jo šobrīd ir aizliegti jebkādi privāti pasākumi. Šajā gadījumā sešiem dalībniekiem katram piemērots sods 20 eiro apmērā. Mirkli vēlāk tika saņemta informācija par vēl kādu privātu pulcēšanos pirtī, kur, iespējams, nepilngadīgas personas rīko privātu pasākumu. Pārbaudot informāciju, minētajā adresē tika sastaptas divas personas - katra no savas mājsaimniecības un alkohola reibumā. Šajā gadījumā policijā tika sākts administratīvais process,” stāsta Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Policija atgādina, ka mērķis nav sodīt cilvēkus, bet panākt to, ka viņi ievēro ierobežojumus, lai pēc iespējas ātrāk visa sabiedrība varētu atgriezties normālā dzīves ritmā. Policija aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot noteiktos ierobežojumus – nepulcēties. Tikai kopīgi sadarbojoties un attiecoties nopietni pret situāciju, ir iespējams to uzlabot, mazinot Covid-19 infekcijas izplatīšanos.

Arī turpmāk policija uzraudzīs, lai tiek ievēroti ārkārtējās situācijas noteiktie ierobežojumi gan dienas, gan nakts laikā. Jo īpaši tiks uzraudzītas vietas, kurās pastāv lielāks cilvēku pulcēšanās risks, piemēram, tirdzniecības vietas un citas publiskās vietas.

Z.Vaskāne informē, ka pagājušās nedēļas nogalē Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamajā teritorijā veiktas 450 tirdzniecības vietu pārbaudes. Pārkāpumi nav konstatēti, bet doti 97 preventīvi norādījumi. Tāpat veiktas 133 pārbaudes publiskās vietās gan iekštelpās, gan ārtelpās. Kopumā doti 18 preventīvi norādījumi, savukārt piecos gadījumos sākts administratīvais process. Saistībā ar pulcēšanos konstatēti vairāki pārkāpumi, tajā skaitā pārbaudītas trīs viesu mājas, kur divos gadījumos konstatēts pārkāpums, savukārt vienā gadījumā informācija neapstiprinājās.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Suns

Gan jau tiem stukačiem viss nāks atpakaļ ar uzviju!

pirms 12 dienām, 2021.02.16 13:45

Milicis

Būtu Staļins, nepulcētos !

pirms 11 dienām, 2021.02.17 11:00

!

Kā parasti. Visi citi vainīgi. Tas nekas, ka pats cilveks izlemj pārkāpt vai nepārkāpt likumu. Butu gan pēdējais laiks saprast, ka katrai rīcībai ir sekas. Un, piedodiet, bet tas naudas sods apzināta pārkāpuma gadījumā ir smieklīgs.

pirms 12 dienām, 2021.02.16 15:05

!!!

Nekas,nekas! Šajā krīzes laikā visi sū.. un kangari uzpeldēs virspusē un parādīs savas īstās sejas.

pirms 12 dienām, 2021.02.16 15:33

Janka

Ja nedrīkst, bet ļoti gribas, tad drīkst!

pirms 11 dienām, 2021.02.16 22:13

Zābaks

Bļa, bet, kurš ir tiem meņķarām nopircis 2 mašīnas uz vienu kaklu? Nodokļu maksātāji, nabagi, no savām min. algām? Kāpēc tie *** jāj mazāk aizsargātos, nabagus?

pirms 11 dienām, 2021.02.17 08:43

Jānis

Man pilnīgi pie kājas tas sūda vīruss.
Kam bail lai sēž savās mājās un nelien laukā, nevis iet meklē ko nosūdzēt, tiem pirmajiem vajag kādu triperi pielaisti.
Un policisti protams dara savu darbu jo viņiem tak jāklausa tās"gudrāks" galvas kas viņus kontrolē.
Bet pēc visiem šiem sūdiem vismaz zināsim kurš ir draugs un kurš pielīdējs????

pirms 11 dienām, 2021.02.17 14:36

.

Pasaki to tiem, kas tādu idiotu pēc ir saslimuši un slimnīcā pie plaušu ventilatoriem guļ, cīnoties par savu dzīvību.

pirms 11 dienām, 2021.02.17 16:01

!!!

Baidies ka tev nepietiks ventilatoru? Tev tāpat tie vairs nelīdzēs!

pirms 11 dienām, 2021.02.17 17:46

Vietējās ziņas