Neordināru situāciju Gulbenes novada vēlēšanu iecirkņos nav bijis 4

Valsts drošības dienesta pārstāvji vēlēšanu dienā, 5.jūnijā, apmeklēja arī Gulbenes novada vēlēšanu iecirkņus – “Dzirksteli” informē novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Sanita Mickeviča.

“Tā šim dienestam ir ierasta kārtība. Turklāt – visos novados. Un tas nav saistīts ar kādu konkrētu notikumu. Un tas nav nekas ārkārtējs,” viņa skaidro.

Vēlēšanās bijuši arī novērotāji – partiju pārstāvji – gandrīz katrā vēlēšanu iecirknī Gulbenes novadā. Cik kopumā šādu novērotāju bijis, tas neesot apkopots.

S.Mickeviča saka – vēlēšanu laikā novadā nav bijis tādu pārkāpumu, kuru dēļ nāktos palīgā saukt policiju. Gulbenes vienā vēlēšanu iecirknī bijis ienācis iereibis vēlētājs. Iecirkņa komisija atrisināja situāciju saviem spēkiem. Gulbenes pilsētas vēlēšanu iecirknī sporta skolā kāds cienījama vecuma kungs aploksni iemeta nevis vēlēšanu kastē, bet atkritumiem paredzētajā tvertnē. To piefiksēja kāds no vēlēšanu komisijas, un kļūme tika labota.

Iedzīvotāji “Dzirkstelei” stāsta, ka vēlēšanu dienā Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs Stāmerienā tirdziņā ievērots sejas maskā, uz kuras bijis viņa partijas nosaukums. N.Audzišs uzrunājis cilvēkus un vaicājis, vai jau bijuši vēlēt. Aicināta komentēt šādu politiķa uzvedību, S.Mickeviča pauda, ka tas, pirmkārt, nav viņas kompetencē, jo vēlēšanu dienā tas nav noticis vēlēšanu iecirknī vai 50 metrus no tā. Otrkārt, pārkāpums būtu tad, ja vēlēšanu dienā politiķis uzrunātu cilvēkus un aicinātu iet balsot par viņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Visu cieņu

Jā, viņš ir īpašs! :))

pirms 4 mēnešiem, 2021.06.08 17:26

Pēteris

Masu medijos minēts, ka JKP Alūksnē pieķerti balsu pirkšanā. Varu derēt, ka izmeklēšana beigsies ar lielu čiks!

pirms 4 mēnešiem, 2021.06.08 13:55

baltenis

Kāposts zvanīja un makšķerēja balsis..... Jēziņ...... Ko tādu....

pirms 4 mēnešiem, 2021.06.08 20:58

Vietējās ziņas